zuzula12
Posty: 1649
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Przenosiny biura

Post autor: zuzula12 »

Niedawno przenosiliśmy nasze biuro do nowego, większego budynku. W naszym przypadku skorzystaliśmy z usług przeprowadzki Kraków , ponieważ doceniamy jakość w rozsądnej cenie. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Przenosiny biura

Post autor: milka »

Ja próbuję stworzyć sobie domowe biuro. W styczniu będe malowac wolny pokój i mam w planach zamówienie biurka z uniqform/pl/biurka Widziałam, ze w ofercie tego sklepu sa też inne piękne meble i chyba zamówię komode oraz regał.

pyrtek
Posty: 352
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Przenosiny biura

Post autor: pyrtek »

Za to w Warszawie bardzo dobra oferte i najwyzsza jakosc uslug swiadczy firma przeprowadzki-warszawskie/pl/ . Przekonalam sie osobiscie, bo niedawno na gwalt potrzebowalam firmy, ktora pomoze mi z przeprowadzka wlasciwie z dnia na dzien i z ekipa udalo sie naprawde idealnie!

NataliaZ4
Posty: 92
Rejestracja: pn lut 01, 2021 1:59 pm

Re: Przenosiny biura

Post autor: NataliaZ4 »

Ja do przeprowadzki wynajęłam samochód dostawczy bo stwierdziłam, że nie mam aż tyle rzeczy do przenoszenia. Właściwie tylko ciuchy i kilka drobnych mebli :) Skorzystałam z usług firmy OMT z Tarnowa, w której można w dobrych pieniądzach wypożyczyć auto. Gdyby ktoś potrzebował namiarów na taką firmę to zostawiam linka omt-wypozyczalnia-samochodow/pl/wypozyczalnia-samochodow-dostawczych/. Polecam.

grażynka011
Posty: 1137
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Przenosiny biura

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem warto sobie ułatwić pracę i wybrać oscbr/pl/ . Dla mnie jest to jednak najlepszy system, który bardzo ułatwił mi pracę, dodatkowo posiada też zabezpieczenie przed mandatami

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Przenosiny biura

Post autor: Mniejsza1999 »

NataliaZ4 pisze:
wt wrz 13, 2022 8:20 am
Ja do przeprowadzki wynajęłam samochód dostawczy bo stwierdziłam, że nie mam aż tyle rzeczy do przenoszenia. Właściwie tylko ciuchy i kilka drobnych mebli :) Skorzystałam z usług firmy OMT z Tarnowa, w której można w dobrych pieniądzach wypożyczyć auto. Gdyby ktoś potrzebował namiarów na taką firmę to zostawiam linka omt-wypozyczalnia-samochodow/pl/wypozyczalnia-samochodow-dostawczych/. Polecam.
Ja również wynajęłam na 2 dni samochód ale z innej oferty - https://wynajem-ducato.pl/wynajem-samoc ... stawczych/
Wyszło niedrogo. Bardzo polecam ich usługi

ODPOWIEDZ