bobBudowniczy
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:10 pm

Psy i fryzjer

Post autor: bobBudowniczy »

Mój pies niedawno ugryzł groomera i Pan nie zareagował na to z przychylnością, nie mam czego już szukać w tym salonie i zaczynam zastanawiać się czy sam nie strzyc psa, robił z was to już ktoś? Znalazłem na stronie sklep.germapol/pl/pl/degazowki.html potrzebne do tego artykuły i nie wydaje mi się by było to bardzo trudne, pies wkońcu narzekać nie będzie nie? :D

Awatar użytkownika
Slonik
Posty: 6
Rejestracja: pn mar 23, 2020 6:23 pm

Re: Psy i fryzjer

Post autor: Slonik »

Nie wiem co o tym myśleć. Może ktoś inny się wypowie?
Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Psy i fryzjer

Post autor: burza »

Bardzo przydatna wiadomość wiadome że trzeba dbać o pupila w końcu jest członkiem rodziny . Dlatego też warto pamiętać by dobrze go odżywiać więc znalazłam na zwierzakowo/pl/ wielki wybór karm i innych akcesoria przydatne. A co najważniejsze w dobrej cenie i bez problemu mogłam dostosować karmę do idealnie dopasowanej.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Psy i fryzjer

Post autor: Monika »

Raz na jakiś czas warto wybrać się z psem do groomera. Jednak oprócz tego warto również odpowiednio dbać o jego sierść w domu. W sklepie internetowym babuzoo/pl/ znajdziecie bardzo szeroki wybór różnych kosmetyków pielęgnacyjnych dla psów, dzięki którym ich sierść będzie gładka i błyszcząca ;)

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Psy i fryzjer

Post autor: zuzula12 »

"Mój słodki kundelek ma taką krotką sierść i tak jej niedużo że na pewno nie będę z nim chodzić do psiego fryzjera.



______________

hollywooddream/pl/pl/3-okrycia-wierzchnie-damskie/
"

ODPOWIEDZ