wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Kosmetyki naturalne gdzie dostanę?

Post autor: wesołek »

Hejka. Nie wiem jak Wy, ale ja kupuje tylko i wyłącznie kosmetyki naturalnego pochodzenia przez co zajmuje mi taki zakup niekiedy dość sporo czasu. Koleżanka zasugerowała mi, abym zaczęła szukać w sieci takich kosmetyków bo to o wiele szybsza metoda zakupowa. Więc szperając w necie trafiłam na taką ofertę perfumesco/pl/kosmetyki-naturalne i raczej zdecyduje się na zakup stąd kosmetyków. A Wy gdzie kupujecie naturalne kosmetyki?

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Kosmetyki naturalne gdzie dostanę?

Post autor: Monika »

A czy próbowaliście kiedykolwiek naturalnych kosmetyków konopnych? Jeśli jeszcze nie, to polecam, ekstrakty i olejki z konopii mają naprawdę dobre działanie między innymi na skórę. Na stronie internetowej hempking.eu/pl/kosmetyki-konopne/ możecie zamówić między innymi fajne musy do ciała, naturalny dezodorant czy peeling ;)

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Kosmetyki naturalne gdzie dostanę?

Post autor: bonyard »

Dla mnie najlepsza strona z kosmetykami naturalnymi to bee/pl/9309-naturalne-kosmetyki. Zamawiam tam już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z jakości tych produktów

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Kosmetyki naturalne gdzie dostanę?

Post autor: pyrtek »

Dostaniesz je bez problemu nawet w Rossmanie! Bielenda tam jest w sprzedaży a oni mają ogrom kosmetyków naturalnych. Bardzo lubię ta markę, teraz stosuje ich serie good skin

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Kosmetyki naturalne gdzie dostanę?

Post autor: mrozek »

Możecie też wypróbować sobie różne kosmetyki konopne. Znajdziecie je w ofercie sklepu internetowego Hempteka: hempteka/pl/masci-konopne/ . Moim zdaniem warto wypróbować bo są to produkty nawilżające, przeznaczone do każdego rodzaju skóry.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Kosmetyki naturalne gdzie dostanę?

Post autor: milka »

Ja kupuje ostatnio w tej drogerii madlensklep/pl/pol_m_Outlet-1759.html Zawsze mają świetne promocje i bardzo duży wybór kosmetyków. Jestem pewna, że bez problemu znajdziesz kosmetyki z naturalnym składem w dobrej cenie.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Kosmetyki naturalne gdzie dostanę?

Post autor: Bakeneko »

Ja zawsze zamawiam na naszenaturalne/pl/ :) Macie tam naprawdę duży wybór, kosmetyki do twarzy, włosów, ciała i o wiele więcej :) Produkty mają świetne składy i bardzo dobre ceny. Paczka zawsze szybko przychodzi :)

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Kosmetyki naturalne gdzie dostanę?

Post autor: Bigi12 »

Jest ogrom sklepów z taką ofertą i na pewno znajdziesz swój tak jak i ja. Od dawna kupuję w drogerii Lavandin gdzie mam masę naturalnych kosmetyków takich jak maseczki do twarzy, peelingi, serum czy zwykła wazelina. Wejdź i przejrzyj jakie masz możliwości. Jeśli kupisz raz na pewno wrócisz jeszcze nie raz.

czoko752
Posty: 1026
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Kosmetyki naturalne gdzie dostanę?

Post autor: czoko752 »

Chociaż nie zależy mi na tym, aby kosmetyki były naturalne, bardzo zależy mi na tym aby były z dobrym składem. Z chęcią sięgam po nawilżającą biomaseczkę od eveline z serii power shake mask. Pięknie i na długo nawilża moją twarz.
Obrazek

grażynka011
Posty: 1109
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Kosmetyki naturalne gdzie dostanę?

Post autor: grażynka011 »

A może warto wybrać Naturalny krem na łuszczycę? Właśnie ja postawiłam na https://hermzlabs.pl/collections/frontp ... cream-50ml i faktycznie krem sprawdził się u mnie super, okazał się bardzo skuteczny

ODPOWIEDZ