Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Yerba mate

Post autor: Soki »

Hej, szukam dobrego i sprawdzonego sklepu, w którym kupię napar przyrządzony z liści ostrokrzewu paragwajskiego , czyli inaczej yerba mate. Dużo dobrego w internecie słyszałem o tej stronie. Myślicie więc, że warto z niej skorzystać? A może ktoś z was już zamawiał yerbe z tej stronki? Zależy mi na naprawdę wysokiej jakości liści. Dajcie znać co wiecie na ten temat.
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

Awatar użytkownika
aewelina
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:29 am

Re: Yerba mate

Post autor: aewelina »

Nic nie słyszałem na ten temat. Niestety Ci nie pomogę.
"Długoletnia przyjaźń istnieje wtedy, gdy czworo uszu nie ma problemu ze słuchem."

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Yerba mate

Post autor: Monika »

Ja również bardzo lubię herbatę Yerba Mate. Zamawiam ją sobie zazwyczaj w sklepie internetowym jawo2008/pl/353-yerba-mate-liscie-suszone.html, gdzie ma wysoką jakość, a wcale nie jest droga ;) Wam również polecam więc się tam rozejrzeć :)

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Yerba mate

Post autor: paździoch »

W sensie że szukasz gotowej zrobionej? To ja nie wiem gdzie taką znajdziesz. W ogóle to ja chciałbym zacząć pić yerbę, ale zawsze piję herbatę czy kawę z miodem. Kupuję go w honigma/pl/ i powiedzcie mi czy to nie będzie taka jakby profanacja yerby?

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Yerba mate

Post autor: mojra »

Ja niekoniecznie przepadam za yerba mate, ale wiadomo - każdy lubi co innego :) U mnie zdecydowanie królują herbatki ziołowe, które zresztą zamawiam online w sklepie cupandyou/pl/ziolowa-herbata Mają szeroki asortyment i przystępne ceny - sprawdźcie sami.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Yerba mate

Post autor: zuzula12 »

Zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniego prezentu dla taty na święta. W trakcie przeglądania różnych stron trafiłem na oferte sklepu internetowego cupandyou/pl/prezenty/prezent-dla-taty-na-swieta.html , gdzie zakupiłem kilka herbat oraz wyjątkowych kaw.

karol3222
Posty: 1060
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:31 pm

Re: Yerba mate

Post autor: karol3222 »

Wczoraj powiedziałem mojemu bardzo dobremu znajomemu ,że warto teraz skorzystać z herbata ze świeżą żurawiną . Codziennie z tej oferty korzysta bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Yerba mate

Post autor: wesołek »

Witajcie. Teraz to mamy bardzo duży wybór w herbatach. Dlatego też może i warto zacząć pić nieco więcej takich herbat. Bo moja siostra tom twierdzi, że co jak co ale taka zielona herbata właściwości ma podobne do kawy. I podesłała mi tego linka coteca/pl/blog/aktualnosci/zielona-herbata-wlasciwosci-i-metody-parzenia.html dzięki któremu wiem, jak powinno się parzyć taką herbatę.

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Yerba mate

Post autor: milena49 »

Nie tylko yerba mate warto pić. Bardzo zdrowa jest też japońska matcha. Nie wiem czy znacie? Jeśli nie to warto spróbować. Smaczna i bardzo zdrowa. Tu ouritsumatcha/pl/ do kupienia organiczna matcha i akcesoria do jej przyrządzenia. A korzyści z picia matchy jest dużo. Pomaga spalić zbędne kalorie. Podnosi poziom energii i wzmacnia wytrzymałość. Poprawia pamięć i koncentrację.

ODPOWIEDZ