Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: galaretek »

A może dobrej jakości dywaniki samochodowe? Czy uważacie, że na przykład takie coś jak tu będzie ok https://www.carstyle.pl/dywaniki-samochodowe/ ?
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: Kreśka »

Moim zdaniem teraz fajne są takie nowoczesne prezenty, jak na przykład drony dla dzieci Super sprawa, a najlepsze jest to że posłużą długi czas bo i nastolatki będą z nich korzystać.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: synia »

Jeśli dobrze znacie osobę, której chcecie dać prezent, to myślę, że z wyborem nie powinno być żadnego problemu. Wystarczy znać jej ulubiony film czy serial i zerknąć sobie tutaj pixel-shop/pl/pl/p/Figurka-Geralt-w-zbroi-Niedzwiedzia-Wiedzmin/1179 . Jest tam bowiem w ofercie naprawdę sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: paździoch »

Jeżeli miałbym wybrać jakiś prezent dla siebie, to na pewno byłoby to coś związanego z wędkarstwem. W sklepie ekspert-sklep/pl/ zawsze udaje mi się znaleźc jakieś fajne gadżety i coś takiego bym sobie zażyczył w preznecie.

kubek201
Posty: 36
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:33 pm

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: kubek201 »

Na pewno takim pomysłem jest trunek z wyższej półki. Niewątpliwe jest to upominek, który można dać każdemu i praktycznie zawsze i to niezależnie od okazji. Tutaj dunder.store/produkt/harris/ jest sklep, gdzie jest wiele różnych ciekawych alkoholi. Myślę, że jeśli nie macie pomysłu na prezent, to warto zastanowić się nad tego typu opcją.

Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: Soki »

A co myślicie o dronach? Ciekawa oferta jest np. tu https://www.sferis.pl/dron-xiaomi-fimi- ... ge-p701102 Waszym zdaniem będzie to dobre rozwiązanie?
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

Bigi12
Posty: 300
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: Bigi12 »

Prezent nie musi być ponadczasowy bo ważniejsze aby był z serca i na czas. Nie musisz kupować złota i diamentów bo przykładowo na Dzień Matki wystarczy zamówić na przykład taki kosz delikatesowy smaczajama/pl/pl/p/-Kosz-Delikatesowy-Herbaciana-Hedonistka/9761 Super zawartość w postaci markowych łakoci i świata.

Dżonko
Posty: 393
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: Dżonko »

Bardzo miłym gestem będzie, jak podarujemy bliskiej osobie coś personalizowane go jak np zegarek ze zdjęciem na ścianę. To niezwykle osobisty upominek, który przyniesie radość za każdym razem, jak się na niego spojrzy. Moim zdaniem takie personalizowane prezenty są najlepsze.

Awatar użytkownika
Waira10
Posty: 6
Rejestracja: wt lip 04, 2023 10:33 pm

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: Waira10 »

Macie jeszcze jakieś pomysły?
Podróżować znaczy żyć. A w każdym razie żyć podwójnie, potrójnie, wielokrotnie.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: zuzula12 »

Czy według Was zegarek jest dobrym pomysłem na prezent?

Spodenki chłopięce

ODPOWIEDZ