Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 74
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: Awiae56 »

Jaki polecicie nietuzinkowy prezent dla żony?
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: synia »

Na pewno takim prezentem może okazać się dron. Niewątpliwie takie urządzenia wykorzystywane są do różnych celów i to nie tylko hobbystycznych. Można na usługach dronami naprawdę sporo zarobić. Tutaj megadron/pl/pl/menu/profesjonalne/drony-dji-229.html sobie zerknijcie. Mają tam sporo różnych modeli. Można sobie też poczytać informacje na blogu.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: burza »

W zależności co kto lubi dla mnie nietuzinkowym prezentem były by okulary słonecznie. Ale wiadomo nie takie zwyczajne tylko porządne markowe widziałam na iokulary/pl/product-pol-37061-Okulary-Przeciwsloneczne-Anne-Marii-Ams-20002-A.html mają świetne modele jest w czym wybrać. Lecz posiadają dużą różnorodność produktu więc na pewno znajdziesz ten jedyny wyjątkowy prezent.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: wesołek »

Nie wiem co masz na myśli poprzez sowo ponadczasowy prezent. Bo dla każdego zapewne oznacza ono coś innego. Ja na przykład w prezencie zaprosiłam daną osobę do restauracji Garo Sushi w Warszawie, gdyż uważam to za bardzo dobry pomysł jako prezent. A że osoba ta nie ma nic przeciwko poznawaniu smaków z różnych stron świata to wybrałam tę. Poza tym to tutaj i tylko tutaj można zjeść najlepsze na świecie sushi . Nie wiem jak oni to robią ale to sushi jest wprost genialne. Pozostałe dania kuchni japońskiej także są bardzo dobre . Także ja polecam taką formę prezentu

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: Monika »

A czy macie jakieś pomysły na prezent dla kierowcy? Ja pomyślałam, aby kupić kamerkę samochodową, bo w ostatnich latach stały się one bardzo popularne. Znalazłam już nawet sklep internetowy - smartcams/pl/, w którym mają bardzo duży wybór takich właśnie kamer ;) Jak sądzicie, czy to dobry pomysł?

bobBudowniczy
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:10 pm

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: bobBudowniczy »

Co do prezentów które mogą być ponad czasowe na pewno zaliczyc możemy okulary przeciwsłoneczne, je nosi się od lat i przez lata jeszcze będą w modzie. Polecam zainteresowac się stroną iokulary/pl/pol_m_Okulary-Przeciwsloneczne-1115.html na której oferty są bardzo różnorodne. Na każdy styl wielu producentów dla każdego.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: burza »

Na pewno ponad czasowym prezentem będzie komputer. będzie mogła mieć w nim wasze wspólne zdjęcia ale i też używać wiadomo wobec potrzeb. Widziałam bardzo fajną ofertę itnes/pl/ mają duży wybór modeli więc na pewno dobierzesz dla niej odpowiedni. Który sprawi jej radość.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: Milena »

Niedługo wybieramy się z mężem na urodziny do jego mamy i też mam dylemat co do odpowiedniego prezentu. Sama nie wiem, czy kupić dla niej jakiś ładny szal, albo elegancką apaszkę. Książka w sumie też byłaby dobrym rozwiązaniem. Ciekawe propozycje znajdują się na tej stronie jego-styl/pl/prezent-dla-tesciowej . Zastanawiam się, czy jedną z nich wybrać.

Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 74
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: Awiae56 »

Może coś z tego zakresu https://racegun.pl/pl/c/Bron/13 ? Jeżeli Twoim celem jest facet to na pewno mu się to spodoba. Mają tam tanią i bezpieczną broń. Poza tym znajdziesz tam mnóstwo innych dodatków i akcesoriów. Jeżeli chodzi o broń to jest to najlepszy sklep w sieci. Przynajmniej tak wyczytałem z opinii.
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

budowlaniecja
Posty: 146
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 9:58 am

Re: Pomysł na ponadczasowy prezent

Post autor: budowlaniecja »

Ja dla brata wypatrzyłem taką ofertę tu marbo-sport/pl/product-pol-28502-Lawka-skosna-do-brzuszkow-SG-15-SmartGym-Fitness-Accessories.html ławka do ćwiczeń brzuszków - o tak to mu się przyda. Nie zaszkodzi jak spali trochę tkanki tłuszczowej. Ta ławka łatwo się składa i nie zajmuje dużo miejsca. Mam nadzieję ze w ten sposób zachęcę go do ćwiczeń i prezent będzie praktyczny.

ODPOWIEDZ