Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 471
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Kursy zawodowe

Post autor: galaretek »

Cześć, zastanawiam się ostatnio nad skorzystaniem z kursu zawodowego. Korzystał ktoś z was z takich usług i możecie coś polecić? Zależy mi oczywiście na wysokiej jakości takich kursów. Chciałbym, żeby przydało się to w mojej przyszłej pracy. Co myślicie o tej stronce https://www.kursy-wielun.pl/kursy-zawodowe.htm ? Trafiłem na nią wczoraj przeszukując internet i myślę, czy może nie skusić się na ich ofertę. Dajcie znać proszę, z góry dzięki.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Monika »

A czy ktoś z Was pracuje może jako instruktor jakiegoś sportu? Na przykład piłki nożnej? Widziałam ostatnio na stronie internetowej szkolenia-kargroup.elk/pl/kurs-instruktor-pilki-noznej/ ofertę kursu na takiego właśnie instruktora i pomyślałam, że może warto byłoby z tego skorzystać :) Jak sądzicie?

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: zuzula12 »

"Myślę że dzięki takim szkoleniom można się rozwijać i zdobywać nową wiedzę. Ja korzystałam bym z takich możliwości i szła na kursy.



_______________________________

Światłowód Wrocław
"

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: matea »

Tez jestem zdania, ze warto uczestniczyć w kursach, doszkalać się i poszerzać swoje kompetencje. Zwłaszcza, jeśli nasza praca to ciągły kontakt z klientem/pacjentem. Ja jestem asystentką stomatologiczną i korzystam najczęściej z kursów organizowanych przez firmę Heroes of Dentistry heroesofdentistry/pl/. Warto sprawdzić kalendarium kursów, jest bardzo rozbudowany. a na stronie jest dostęp do webinarów :)

dolores
Posty: 163
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: dolores »

Właśnie zastanawiam się nad kursem pieczenia ciasta. :) Nigdy nie umiałam piec, a chciałabym przygotować domowe słodkości dla męża i dzieci. Nigdy nie sądziłam, że zapiszę się na taki kurs, ale im więcej czytam na ten temat. Na przykład tutaj pulskaszub24/pl/firma/warsaw-academy-of-pastry-arts to jestem coraz bardziej przekonana żeby się na niego wybrac :) :)

grażynka011
Posty: 1112
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: grażynka011 »

A myślałyście może o tym by zapisać się na szkolenie w newu/pl/ ? Zyskałam tutaj naprawdę sporo nowych umiejętności jeżeli chodzi o medycynę estetyczną także śmiało mogę polecić to miejsce

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Monika »

Moim zdaniem zawsze warto brać udział w różnego rodzaju szkoleniach i kursach, żeby zwiększać swoje kompetencje. Dużo fajnych szkoleń tego typu, między innymi szkolenie dla liderów organizuje na przykład firma szkoleniowa Human Skills. Polecam w wolnej chwili zapoznać się z jej ofertą, może znajdziecie coś dla siebie.

grażynka011
Posty: 1112
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: grażynka011 »

Pewnie sami zastanawiacie się nad tym do czego służy javascript , ogólnie można tutaj znaleźć sporo ciekawych informacji na ten temat

ODPOWIEDZ