deborah
Posty: 591
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Agencja Social Media - jaką wybrać?

Post autor: deborah »

Hej, Agencja social media Łódź - pomożecie mi wybrać solidną i kreatywną firmę?

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Agencja Social Media - jaką wybrać?

Post autor: pyrtek »

Ja osobiscie mialem przyjemnosc wspolpracowac z nicecity/pl/ - mlody kreatywny zespol ktory solidnie podchodzi do kazdej kampanii. Maja mase pomyslow, potrafia skutecznie wykorzystac dzialania marketingowe tak by przyniosly oczekiwane efekty :) u nas szybciutko zauwazalny byl wzrost w targetach sprzedazowych

zuzula12
Posty: 1646
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Agencja Social Media - jaką wybrać?

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem media społecznościowe stanowią ważna role na rynku reklamy dla firm. Zainteresowanym tematem polecam artykuł ze strony money24/com/pl/influencer-marketing-czy-to-faktycznie-dziala , gdzie dowiecie się jak działają media społecznościowe.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Agencja Social Media - jaką wybrać?

Post autor: firanka »

Ja postawiłam na 123media/pl/ bo to ludzie z dużym doświadczeniem w kwestii reklamy sieciowej. Działają pomysłowo ale i z wyczuciem, by całość prezentowała się naturalnie. Mocno poprawili wizerunek mojej marki ale i zwiększyli wiarygodność, co ma przełożenie na decyzje zakupowe klientów.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Agencja Social Media - jaką wybrać?

Post autor: bajobaj »

Trudno się zdecydować, na pewno jakaś kompleksowa by się przydała. Jeśli jednak interesują Was tylko targi i reklama na nich, to możecie rozmawiać z firmą Clever Frame. Oni obsługują takie eventy, tworząc niecodzienne stoiska i elementy do nich. Tutaj cleverframe/pl/pl/akcesoria/transport-i-przechowywanie-c2 nawet napisano, jak z transportem i przechowywaniem Waszego stoiska.

grażynka011
Posty: 1128
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Agencja Social Media - jaką wybrać?

Post autor: grażynka011 »

Co do stoisk eventowych to dobrą ofertę posiada https://abcmedia.biz/ . Dodatkowo są one też bardzo solidnie wykonane co jest również ważne

ODPOWIEDZ