deborah
Posty: 590
Rejestracja: pt sie 28, 2020 11:59 am

Agencja marketingowa - jaką wybrać?

Post autor: deborah »

Cześć, pomożecie mi z wyborem Agencja marketingowa Łódź która wypromuje moją markę odzieżową? Z góry dzięki

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Agencja marketingowa - jaką wybrać?

Post autor: firanka »

Ja polecam agencję marketing-szeptany.biz/pl/ która skutecznie potrafi zadziałać w zakresie marketingu szeptanego. Dla mnie osiągnęli założony cel docierając z informacją o mnie do wąskiego grona docelowego. Metoda skuteczna ale i dyskretna co przy tak dużej konkurencji też jest korzystne.

evie
Posty: 126
Rejestracja: sob sty 30, 2021 9:29 am

Re: Agencja marketingowa - jaką wybrać?

Post autor: evie »

A co sadzicie o wizytówce w google? moim zdaniem jest to bardzo fajne narzedzie marketingowe, dzieki któremu mozemy zdobyc nowych klientów i zadbac o wiarygodnosc naszej firmy. Nam zakladala ta agencja wizytowkawgoogle/pl/ wszystko fajnie, kompleksowo ogarniete . Teraz zajmuja sie jej administracja

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Agencja marketingowa - jaką wybrać?

Post autor: Kreśka »

Moim zdaniem warto sporo robić samemu a aktualnie jest to możliwe. Na przykład na socialon/pl/ jak poczytasz to możesz dowiedzieć się jak prowadzić działania w social mediach. A to teraz bardzo ważne, chyba podstawa w marketingu tak naprawdę.

pyrtek
Posty: 351
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Agencja marketingowa - jaką wybrać?

Post autor: pyrtek »

Ja miałem już z kilkoma agencjami do czynienia. Jak nie kilkunastoma w sumie jak się zastanowię. No i na dłuższą metę podjąłem współpracę tylko z virtualpeople/pl/ bo u nich naprawdę widać efekty ich pracy. Ale to są profesjonaliści i to widać na każdym kroku i w dodatku mają ogromne doświadczenie

ODPOWIEDZ