Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Zamówienie notesów reklamowych

Post autor: wloczykijka »

Hej! Tak jak w temacie. Przymierzam się do zamówienia notesów reklamowych i szukam jakiejś konkretnej oferty. Sporo dobrego w internecie czytałem na temat tych produktów https://regalo.pl/kategoria-produktu/mo ... notesy-xl/ . Może warto się na nie zdecydować? Co o tym sądzicie? Są one naprawdę estetyczne i do tego w niezłej cenie.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Zamówienie notesów reklamowych

Post autor: firanka »

Notesy to dobra sprawa aby każdy w firmie mógł spisywać notatki na czymś sygnowanym logo firmy. Jednak od dawna, nie ma to już funkcji reklamowej. Sama posiadam takie notatniki ale to raczej wyposażenie pracowników, a jak reklama to mam działania agencji eyyam/pl/ która specjalizuje się w marketingu internetowym. Tutaj w delikatny sposób budują świadomość istnienia mojej marki.

szymonek
Posty: 11
Rejestracja: sob sty 30, 2021 2:44 pm

Re: Zamówienie notesów reklamowych

Post autor: szymonek »

Z kilku firm już zamawiałem i zawsze czuć, że to najtańsza jakość, więc lepiej kupić po prostu eleganckie notatniki by prezentować się profesjonalnie. Lepiej pójść w stronę marketingu internetowego, jeśli chce się, by logo jak i nazwa firmy była bardziej rozpoznawalna. Tu mogę polecić ludzi od sztukaebiznesu/pl/ którzy fajnie dla mnie podziałali w tym kierunku, reprezentując moją markę w internecie.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Zamówienie notesów reklamowych

Post autor: zuzula12 »

Z jakiej formy reklamy korzystacie i dlaczego? Zainteresowanym tematem moge polecić stronę magazynvip/pl/co-powinna-zawierac-ulotka-reklamujaca-restauracje/, na której dowiecie sie na co zwracać uwage podczas tworzenia ulotki reklamującej restaurację. Istnieje pewne szczegóły, które mają duzy wpływ na odbiór przez klientów.

Elka
Posty: 91
Rejestracja: pn lut 24, 2020 12:01 pm

Re: Zamówienie notesów reklamowych

Post autor: Elka »

Każda szanująca się firma powinna posiadać notesy reklamowe. Możecie je zamówić online w tej drukarni copyshop.krakow/pl/ . Wystarczy, że im prześlecie grafikę z logiem, a oni je wydrukują. Korzystają z nowoczesnych metod druku, dlatego są one trwałe. W ten prosty sposób można zareklamować firmę. Taki gadżet można podarować stałym klientom.

ODPOWIEDZ