Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Które gadżety reklamowe najlepsze?

Post autor: Awiae56 »

Hejka :) Jak w temacie - jakie gadżety reklamowe polecacie najbardziej? Ja się zastanawiam w tym momencie nad https://regalo.pl/kategoria-produktu/te ... -daszkiem/ Uważacie, że będzie to warte uwagi?
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Które gadżety reklamowe najlepsze?

Post autor: Monika »

Moim zdaniem warto również zainwestować w potykacze reklamowe do firmy. Widziałam, że na przykład w sklepie internetowym tablice-magnetyczne/com/potykacze-reklamowe można je zamówić za naprawdę nieduże pieniądze ;)

majsterka
Posty: 271
Rejestracja: pt sty 31, 2020 11:58 am

Re: Które gadżety reklamowe najlepsze?

Post autor: majsterka »

"""Oczywiscie że warto pomysleć nad taką promocją,bo nie ma nic lepszego niż urodziwe hostessy zapraszające klientów do degustacji danych produktów,w marketach robią furorę! Polscy klienci i chyba nie tylko lubią darmowe poczęstunki...

Ze swej mogę jeszcze podpowiedzieć że warto oznaczyć takie stoisko,polecam odwiedzić stronę retio/pl/
"""

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Które gadżety reklamowe najlepsze?

Post autor: mojra »

Ja od niedawna zajmuję się produkcją i sprzedazą naturalnych, ekologicznych mydeł. Zastanawiam się nad tym, aby zainwestować w stemple do mydła bo to nie jest jakiś wygórowany koszt, a dzięki temu mogłam popracować nad rozpoznawalnością mojej marki.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Które gadżety reklamowe najlepsze?

Post autor: gierka »

Uważam, że tak od razu ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie. Bo chyba każdy rodzaj reklamy jest bardzo dobry i sprawdzony. Dlatego też coraz częściej inwestujemy w wszelakiego typu gadżety reklamowe. Bo chociażby tutaj artigraf/pl/oferta/gadzety-reklamowe/gadzety-dla-domu-i-kuchni/akcesoria-do-wina możemy znaleźć bardzo ciekawe i nietypowe takie gadżety. Ale za to zdecydowanie bardziej przyciągną wzrok naszych nowych klientów.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Które gadżety reklamowe najlepsze?

Post autor: zuzula12 »

Sprawdźcie sobie na stronę pieczątka okrągła Firma Max stawia na nowoczesne technologie, oferując klientom najwyższą dostępną jakość usług. Oferują miedzy innymi pieczątki i stemple. Sprawdźcie bo oferta jest atrakcyjna i myślę że tutaj zamówicie to co potrzebujecie.

firanka
Posty: 92
Rejestracja: czw lis 26, 2020 9:03 pm

Re: Które gadżety reklamowe najlepsze?

Post autor: firanka »

Obecnie to żadne, bo życie przeszło w tryb online i to dosłownie :p Jednak restauracja moja działa chociaż na dowozy itp. Tu jednak agencja reklamarestauracji/com/pl/ działa dla mnie pomysłowo marketingiem internetowym, przyciągając uwagę nowych, potencjalnych klientów. A o resztę dbają moi kucharze, by tu powrócił po kolejne zamówienie.

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Które gadżety reklamowe najlepsze?

Post autor: grażynka011 »

Myślę, że dobrym wyborem będzie https://www.meadowdesign.pl/stoiska-targowe-w-lodzi/ . Jeśli chodzi o stoiska targowe to faktycznie są one wykonane bardzo profesjonalnie, więc może jednak to będzie dla was bardzo dobre rozwiązanie

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Które gadżety reklamowe najlepsze?

Post autor: Bakeneko »

Zależy jaka branża tak naprawdę. W branży beauty świetnie sprawdzają się na przykład segregatory na kosmetyki - to bardzo przydatny i użyteczny gadżet, także myślę, że świetna opcja. Skorzystalibyście?

czoko752
Posty: 1025
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Które gadżety reklamowe najlepsze?

Post autor: czoko752 »

Moim zdaniem warto posiadać swoją pieczątkę. Posiadanie pieczątki firmowej jest bardzo wygodne, zwłaszcza przy potwierdzaniu faktur, przelewów bankowych, korespondencji firmowej i innych ważnych dokumentów. Jeśli szukacie sklepu, w którym zamówicie takie pieczątki, to możecie sprawdzić https://taniestemplowanie.pl/produkty/p ... i-imienne/

ODPOWIEDZ