Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Gastronomia

Post autor: Aldona »

Hej! Zastanawiam się nad założeniem własnej działalności gospodarczej a dokładniej cukiernii. Zastanawiam się jednak nad sprzętem ,co będzie tutaj potrzebne? Sporo takich urządzeń i akcesoriów cukierniczych znalazłam na stronie Gastro Swiss gastro-swiss/pl/ Jest tu ponad 820 produktów :D Także jest w czym wybierać i tutaj jest mój problem bo jakbym mogła to bym wykupiła 1/3 z tego conajmniej :D Z góry dziękuję za pomoc

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Gastronomia

Post autor: Kreśka »

A co sądzicie o tego typu dodatkach jak lody amerykańskie lodypetra/pl/lody-swiderki/ ? Moim zdaniem to fajne dodatkowe urozmaicenie w gastronomi. Ja osobiście je uwielbiam i chyba większość osób tak ma

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Gastronomia

Post autor: wesołek »

Gastronomia to bardzo szeroko pojęte zagadnienie. Ale każdy kto prowadzi swoją działalność to doskonale wie, że bardzo ważny a może wręcz istotne to gdzie kupujemy mięso czy wędliny do naszej gastronomii. Słyszałam, że w Karol – Zakłady Mięsne uda nam się znaleźć bardzo dobre i świeże mięso oraz wędliny. Także jak dla mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Gastronomia

Post autor: bebefa »

A ja bym chciała tylko przypomnieć, że jeśli macie klimatyzację, czy to na sali, czy kuchni, to powinniście pamiętać o tym, że ważny jest serwis klimatyzacji pszczyna dgcold/pl/montaz-i-serwis-klimatyzacji-pszczyna/ . Nie można sobie pozwolić na to, by coś takiego, pełne brudu, wisiało nad jedzeniem. Albo się co chwilę psuło. Myślę, że bardzo dobrze rozumiecie.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Gastronomia

Post autor: zuzula12 »

Steki o najwyższej jakości znajdziecie w ofercie meatologia/pl/. Obecnie świadczą oni usługi zarówno online jak i stacjonarnie, dlatego jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje o ofercie znajdziecie na stronie. Znajdziecie równiez oferte gotowych dań oraz kanapek.

anya
Posty: 138
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Gastronomia

Post autor: anya »

A czy wiecie przykładowo gdzie kupić dobre, solidne torby papierowe do pakowania oraz do posiłków? Nie wiem czy dobrze słyszałam.... Ale ponoć w sklepie ecoway.supply. Co fajne słyszałam, że mają tam produkty ekologiczne, wykonane z naturalnych materiałów. Czy to prawda?

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Gastronomia

Post autor: synia »

Jeśli poszukujecie wyposażenia gastronomicznego, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj gastropuls/pl/blendery-barowe/dzbanek-1-5l-do-blenderow-stalgast-stalgast-484255 . Jest tam bowiem sporo różnych ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych profili lokali. Myślę, że warto właśnie w takich miejscach się zaopatrywać. Propozycji jest tam sporo.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Gastronomia

Post autor: Monika »

Całkiem sporo na temat gastronomii możecie się również dowiedzieć ze strony internetowej restauracni24.cz/. Jest tam między innymi artykuł na temat wyposażenia kuchni w gastronomii, na temat ogólnego wyposażenia restauracji czy też o wykorzystaniu podgrzewaczy do talerzy. Tak więc jeśli coś takiego Was interesuje, to polecam w wolnej chwili tam zajrzeć i sobie poczytać ;)

wąż
Posty: 89
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Gastronomia

Post autor: wąż »

ja jeszcze dodatkowo lubię własnie frytki, poczytałam troche jaki olej do frytek i naprawde iwdze znaczną róznice

kometka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 18, 2021 4:19 pm

Re: Gastronomia

Post autor: kometka »

Jeśli ekologiczne opakowania na wynos, to tylko od firmy Eco Way Supply. Ta Warszawska firma, od kilku lat prowadzi dystrybucję eko opakowań obiadowych, kubków, talerzy i misek, opakowań do street food-u, pojemników na sałatki oraz toreb. Teraz, kiedy taki stan rzeczy staje się modny, warto dołączyć się do tego wielkiego eko ruchu i zrobić coś dobrego dla nas samych.

ODPOWIEDZ