Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 471
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Kursy zawodowe

Post autor: galaretek »

Siemka! Poszukuję sprawdzonej firmy, która organizuje kursy zawodowe. Korzystaliście już z takich szkoleń i możecie coś polecić? Dużo dobrego w internecie słyszałem o tej stronie https://elpax.pl/ , jednak zależy mi również na waszej opinii. Wiecie coś na ten temat? Dajcie znać, będę bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Monika
Posty: 385
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Monika »

A czy oprócz kursów zawodowych warto sobie Waszym zdaniem robić dodatkowo jakieś kursy językowe ? Widziałam ostatnio na stronie internetowej profi-lingua/pl/ bardzo dużą ofertę takich właśnie kursów, z różnych języków i na różnych poziomach zaawansowania. Nie od dziś wiadomo, że znajomość języków się w życiu przydaje ;) Co Wy na to?

Katisa
Posty: 9
Rejestracja: czw maja 21, 2020 10:25 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Katisa »

Ogrom informacji znajdziecie w książkach,które specjalizują się w tego typu wiedzy. Najlepszym miejscem gdzie znajdziecie książki pozwalające wam na rozwój to z pewnością ta strona expertia/com/pl/biznes-planer/

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Kursy zawodowe

Post autor: zuzula12 »

"Ja zawsze powtarzam że warto iść na kursy i szkolenia. To pomaga w rozwoju.



______________________

posnet terminal płatniczy
"

grażynka011
Posty: 1113
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: grażynka011 »

Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem jest zapisanie się na technika urządzeń i systemów energii odnawialnej, jest to bardzo dobry zawód i przede wszystkim łatwo jest znaleźć pracę. Ostatnio nawet na stronie viessmann.edu/pl poznałam jeszcze więcej korzyści jakie niesie za sobą wybór tego zawodu, więc nawet mój syn zastanawia się nad rozpoczęciem nauki w tej szkole.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: bebefa »

Powiedzcie mi czy do wykonywania zawodu stewardessy trzeba mieć jakieś kursy, bądź szkolenia? Ostatnio znalazłam bardzo fajne ogłoszenie, ale nic nie było w nim napisane. Z tego artykułu portal.forumpraca/pl/praca-za-granica/ile-zarabia-stewardessa-jak-wyglada-praca-stewardessy-kto-moze-nia-zostac/ dowiedziałam się sporo wiadomości na temat tego zawodu. Troszkę boję się samych lotów, ale wiem, że z czasem się przyzwyczaję.

bonyard
Posty: 443
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: bonyard »

Jak najbardziej trzeba stale się dokształcać i zdobywać nowe kompetencje. Ja właśnie na kilka kursów się zapisałam, bo interesuje mnie nowa praca Radom oczywiście na dobrym stanowisku i z dobrą pensją :)

PatkaM
Posty: 46
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:09 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: PatkaM »

Akurat teraz jest duży popyt na fachowców, więc takie kursy mogą się opłacać;) Nie powinno być trudno znaleźć pracę w zawodzie. Sprawdźcie sobie choćby portal fachpraca/pl/oferty-pracy/hydraulik/ i dostępne tu oferty pracy. Jest tego całkiem sporo i zarobki też są w porządku

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: Bakeneko »

Przede wszystkim aby wybrać odpowiednie szkolenie czy kurs należy wiedzieć jaką obrać ścieżkę zawodową zgodną z naszymi umiejętnościami. Możecie to zrobić na przykład u doradcy zawodowego lub też (znacznie wygodniejsza opcja) samemu zrobić taki test na dedykowanej do tego stronie. Wiem, że całkiem rzetelne testy znajdują się na stronie https://proficompetence.com/ tam przeczytacie o szczegółach, ale jeśli chodzi o korzyści to myślę, że jak najbardziej warto

czoko752
Posty: 1059
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Kursy zawodowe

Post autor: czoko752 »

Powinniście wejść sobie na stronę zawodchlodnictwo.pl. Tam moglibyście poznać taki kierunek, jak Kurs Technik Chłodnictwa i Klimatyzacji online. Myślę, że może być to fajna propozycja, a jednocześnie warto wspomnieć, że nabór już trwa. Koniecznie sprawdźcie, bo to będzie przyszłościowa propozycja.

ODPOWIEDZ