Awatar użytkownika
fotoqdelek
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 03, 2020 9:59 pm

Pożyczka dla zadłużonych

Post autor: fotoqdelek »

Kompletnie nie wiem gdzie szukać tego typu pomocy. Znajomy proponował mi pozabanki/com/pl/rapida-money/ . Mają bardzo dobre opinie w internecie. A Wy co myślicie?
Pokutą staje się niekiedy konieczność dalszego grzeszenia.

Mirka
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 10:50 am

Re: Pożyczka dla zadłużonych

Post autor: Mirka »

Jest wiele ciekawych ofert pożyczkowych. Moim zdaniem osoby zadłużone mają dużą szansę na to, by otrzymać pożyczkę prywatną lub społecznościową. Tutaj monebay/pl/pozyczka-spolecznosciowa jest wygodny kalkulator, z którego można skorzystać i przy okazji złożyć zapytanie o taką pożyczkę. Warto skorzystać.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Pożyczka dla zadłużonych

Post autor: wesołek »

Zgadzam się z tym, że jest bardzo dużo ciekawych ofert dotyczących takich pożyczek. Wiadomo, że najlepiej to w ogóle takich nie brać ale są w życiu takie sytuacje w których nie mamy innego wyjścia. Dlatego też dobrze jest zrobić małe rozeznanie i wziąć tam gdzie maj,ą dobre warunki. Zobaczcie sobie tutaj kokos/pl/pozyczka-na-dowod/ bo moim zdaniem są godni zaufania.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Pożyczka dla zadłużonych

Post autor: Remontowa »

Tylko to, ze zadluzone osoby, czasem juz nie maja zdolnosci kredytowej i w banku - nie otrzymaja pozyczki, czy kolejnej pozyczki - poprzez wlasnie wpisy w KRD czy w BIKu. Wtedy pozostaja inne sposoby, np pożyczki prywatne. Sa np pożyczki prywatne i to bez opłat wstępnych - poczytac o nich mozecie np tutaj: udziele-pozyczki/pl/pozyczki-od-osob-prywatnych-bez-oplat-wstepnych/ Mysle, ze to moze byc przydatne i wazne info dla wielu osob.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Pożyczka dla zadłużonych

Post autor: bonyard »

W takim przypadku to chyba o konsolidacji trzeba pomyśleć bo nie widzę innego rozwiązania... zobaczcie tu boldinvest/pl/uslugi/konsolidacje - ci doradcy specjalizują się w tego typu kredytach, myślę, że warto do nich zgłosić się o pomoc

Awatar użytkownika
Zwierzchny948
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 26, 2020 1:04 am

Re: Pożyczka dla zadłużonych

Post autor: Zwierzchny948 »

Polecacie może coś jeszcze? Koniecznie dajcie znać.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Pożyczka dla zadłużonych

Post autor: gierka »

Pożyczka dla zadłużonych? Czy ja wiem czy w ogóle takie coś się sprawdza? Bo jednak najgorzej jest zacząć zaciągać pożyczki aby spłacić poprzednie. Dlatego też ja jak już to jestem za braniem pożyczek czy kredytów w banku. A że tak się składa, że mój wujek pracuje w banku to i podpowie on nam jaki kurs walut prognoza jest najlepsza. Bo w przypadku kredytu w obcej walucie warto takie prognozy sprawdzić

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Pożyczka dla zadłużonych

Post autor: akacja56 »

Z takimi pożyczkami trzeba uważać, warto tutaj pomyśleć o racjonalnych propozycjach na lepsze możliwości spłaty. Mowa tutaj o jednej racie kilku kredytów czyli konsolidacja kalkulator/pl/kredyt-konsolidacyjny/ . Jak dla mnie jest to racjonalna propozycja do wyjścia z swoich długów.

bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Re: Pożyczka dla zadłużonych

Post autor: bajobaj »

Te wszystkie internetowe oferty wcale nie są dobre i wydaje mi się, że trzeba przede wszystkim przemyśleć to, co dla nich po prostu znaczymy. Bo na pewno jesteśmy sposobem na wykorzystanie. Dlatego ja sobie myślę, że może warto zapytać kogoś takiego jak doradca finansowy Suwałki o poradę?

Luza
Posty: 80
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:41 pm

Re: Pożyczka dla zadłużonych

Post autor: Luza »

Kredyt i pożyczka to nie to samo, ale szczegóły możecie poznać tutaj wygodnepozyczki/pl/blog/kredyt-czy-pozyczka-co-wybrac . Okazuje się, że kredytów udzielają tylko banki, ale osoby zadłużone też mogą dostać pożyczkę od firm. Taki proces jest krótszy i weryfikacja trwa znacznie krócej. Na stronie znajduje się też przelicznik raty i okresu spłaty. Sprawdźcie sami.

ODPOWIEDZ