Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 471
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Hala rolnicza

Post autor: galaretek »

Cześć! Jeżeli zastanawiasz się nad postawieniem hali rolniczej to zdecydowanie zachęcam do zajrzenia na tą stronę https://www.kobexstal.pl/pl/hale-rolnicze.html . Jest to profesjonalna firma, która oferuje takie usługi po naprawdę przyzwoitych cenach. Sam korzystałem z ich oferty jakiś czas temu i muszę powiedzieć, że naprawdę warto! Ciężko jest znaleźć lepszą okazję.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Hala rolnicza

Post autor: burza »

Bardzo dobrze odnajdą się w niej też regały magazynowe . Bardzo fajną ofertę widziałam na regaly.biz/pol_m_Regaly-magazynowe-1730.html . Solidnie wykonane z dużą wytrzymałością . Więc warto sprawdzić ich ofertę bo jest w czym wybierać.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Hala rolnicza

Post autor: wesołek »

Cześć. Ja ogólnie szukam jakiegoś rozwiązania aby mieć więcej miejsca na przechowywanie towaru oraz maszyn. Nie chcę się bawić w stawianie takiego magazynu z cegły bo szkoda mi czasu i pieniędzy na to. Dlatego też szukam jakiegoś innego rozwiązania. Wtedy kolega polecił mi tę firmę protan-elmark/com/pl/oferta/hale-magazynowe/ która to zajmuje się takim stawianiem hal magazynowych ale z gotowych elementów. W sumie to nie jest takie złe rozwiązanie

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Hala rolnicza

Post autor: matys »

W sumie mi się taka hala może przydać, kiedy tylko sklep z paszami vitalzam/pl/ odwiedzę. Zawsze lubię sobie na zapas kupować, a tego tak po prostu się nie da. Dlatego w razie czego to wiem już, co i jak i mam nadzieję, że każdy będzie mi mógł doradzić odpowiednie wyposażenie. Dla mnie zwierzęta hodowlane są jak rodzina.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Hala rolnicza

Post autor: paździoch »

Wybór hali, jak i maszyny rolniczej musi być dobrze przeanalizowany. Co do maszyn typu ciągniki i inne, to warto pomyśleć nad marką Massey Ferguson. W sklepie poltechparts/pl/ mają własnie maszyny tej firmy.

zuzula12
Posty: 1633
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Hala rolnicza

Post autor: zuzula12 »

Prowadzę własną hodowlę koni, dlatego cenię sobie wysokiej jakości produkty. Jezeli szukacie sprawdzonego sklepu z produktami weterynaryjnymi to zdecydowanie mogę Wam polecić Audevard Bonutron Endurance 12 kg, ponieważ mają największy wybór i świetne ceny.

hadzik
Posty: 91
Rejestracja: czw mar 19, 2020 1:36 pm

Re: Hala rolnicza

Post autor: hadzik »

Pamiętajcie o tym, ze taką halę rolniczą trzeba regularnie sprzątać i czyścić. Tu niezbędny jest już profesjonalny sprzęt. Jeśli chodzi o firmy, które się tym zajmują to na pewno warto zainteresować się ofertą Makowski Industrieservice makowskimis.eu/. Rozbudowana oferta, przystępne ceny, sprawna realizacja zleceń.

emiliakozak
Posty: 175
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:44 pm

Re: Hala rolnicza

Post autor: emiliakozak »

Na pewno budując halę trzeba mieć sprzęt, który pomoże wam w bezpiecznym wykonaniu prac. Na stronie budfach/pl/platforma-nozycowa-na-wynajem-to-sie-oplaca-porady-2166.html dowiecie się więcej o platformie nożycowej, którą opłaca się wynająć. Patrzcie na korzyści, które oferują firmy zajmujące się takim sprzętem. Na pewno korzyściami będzie transport wynajmowanego podnośnika pod wskazane miejsce, czy zapis umożliwiający zakup w atrakcyjnej cenie podnośnika nożycowego po wygaśnięciu umowy najmu.

ODPOWIEDZ