Awatar użytkownika
Soki
Posty: 85
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Strona internetowa

Post autor: Soki »

Cześć! Wiecie może, jak skutecznie można usprawnić działanie strony internetowej? Prowadzę ją już od jakiegoś czasu, jednak chciałbym sprawić, żeby była ona bardziej przystępna dla większej ilości odwiedzających. Dzisiaj przeglądając internet trafiłem na ten tekst https://twojepc.pl/news40104/Techniczne ... zeczy.html i szczerze mówiąc podają oni naprawdę przydatne rady. Co o tym sądzicie?
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Strona internetowa

Post autor: burza »

NA początek by dobrze usprawnić stronę internetową potrzebny jest dobry sprzęt. Ja kiedy szukałam sobie odpowiedni znalazłam go na https://itnes.pl/notebooki/notebooki-de ... -inspiron/ jestem bardzo z niego zadowolona działa mi w nim wszystko i bez problemu mogę na nim zrobić wszystko. Więc jeżeli chcesz usprawniać strony warto mieć sprawny i szybko działający sprzęt by można było się skupić dokładnie na tym co chcesz zrobić.

gierka
Posty: 35
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Strona internetowa

Post autor: gierka »

Cześć. Jak już mowa o stronach internetowych to my mamy swoją od jakiegoś czasu ale nie widzimy aby przybywało nam zleceń. To też zastanawiamy się nad włączeniem pewnych udoskonaleń naszej strony. I tak trafiliśmy na tę stronę https://www.ltb.pl/sxo-czyli-polaczenie-seo-i-ux/ z której to dowiedzieliśmy się o takim połączeniu SEO i UX. Czy ktoś z Was może już takiego rozwiązania próbował?

milena49
Posty: 37
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Strona internetowa

Post autor: milena49 »

Czasami jest tak, że dużo lepszym rozwiązaniem jest stworzenie strony www od początku. Strony wykonane w starych technologiach nie nadają się do "naprawiania". Nowoczesne strony dopasowane są do potrzeb użytkowników i wyszukiwarek, są responsywne i posiadają wygodne cms. Tutaj https://fantasiadesign.pl/strony-www/ masz firmę, która tworzy takie strony i moim zdaniem tam warto podpytać o szczegóły.

Domis3223
Posty: 27
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:16 pm

Re: Strona internetowa

Post autor: Domis3223 »

Mam od dłuższego czasu swoją firmę i następnym krokiem byłoby założenie strony internetowej, jednak nie wiem jaki hosting wybrać dla strony.

ODPOWIEDZ