IgnacyK
Posty: 28
Rejestracja: wt paź 27, 2020 11:09 am

Telefon dla dziecka

Post autor: IgnacyK »

Jaki telefon kupilibyście dziecku jako pierwszy?

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Telefon dla dziecka

Post autor: synia »

Taki telefon na pewno musi być praktyczny i funkcjonalny, ale niedrogi. Tutaj mimarkt/pl/telefony-mi/mi-9-lite/ się rozejrzyjcie. Mają tam wiele ciekawych propozycji. Warto tam regularnie zaglądać, bo od czasu do czasu można trafić na fajne promocje. Dzięki temu można naprawdę sporo zaoszczędzić. Na pewno trzeba przedyskutować ten temat z dzieckiem.

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:35 pm

Re: Telefon dla dziecka

Post autor: Marzena21 »

Jeżeli ciekawi Cię właśnie ten temat to miej na uwadze, iż znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej bardzo dobrych informacji na ten temat. Rekomenduję w wolnej chwili bo rzeczywiście warto według mnie - selfie24/com/pl .

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Telefon dla dziecka

Post autor: Milena »

My dojść późno zdecydowaliśmy synowi kupić telefon bo uważam, że wcześniej nie było to aż tak niezbędne. Teraz jest dużo różnych smartfonów na rynku i tak naprawdę trudno szybko zdecydować się na konkretny. Po rozeznaniu jednak stwierdziliśmy, że będzie to Realme 7 lub Realme 7 Pro magazyn.ceneo/pl/artykuly/realme-7-specyfikacja . To bardzo fajne nowoczesne modele z wszystkimi potrzebnymi funkcjami.

zuzula12
Posty: 1643
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Telefon dla dziecka

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli jesteście zainteresowani tematem szkła ochronnego na telefon oraz innych akcesoriów do telefonu, to polecam Wam sprawdzić artykuł na stronie https://mediaplaneta.pl/porownanie-szki ... re-lepsze/ . Z jakiego szkła ochronnego korzystacie?

ODPOWIEDZ