Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Jakim programem tworzyć filmy?

Post autor: Awiae56 »

Jak w temacie - jakie aplikacje polecacie do tworzenia filmów? Jesteście w stanie coś polecić w tym zakresie? Ja się obecnie zastanawiam nad https://www.vebo.pl/movavi-video-editor Co sądzicie?
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Awatar użytkownika
CrazyHair
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 7:15 pm

Re: Jakim programem tworzyć filmy?

Post autor: CrazyHair »

Myślicie, że jest to warte swojej ceny? Ktoś się wypowie na ten temat?
W poezji kłamstwa mają przypudrowane noski.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Jakim programem tworzyć filmy?

Post autor: wesołek »

No tak przyznam, że to bardzo ważne jest, aby mieć bardzo dobre i nowoczesne rozwiązania w swojej firmie także jeśli chodzi o programy. Więc szukaliśmy takich lepszych rozwiązań i natrafiliśmy na takie coś jak migracja danych . Wiedzieliście, że dzięki takiej możliwości można bardzo łatwo i szybko przenieść i uaktualnić nasze serwery.

zuzula12
Posty: 1611
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Jakim programem tworzyć filmy?

Post autor: zuzula12 »

Czytałam ostatnio na stronie itselect/pl/technologia/oprogramowanie/najlepsze-aplikacje-do-przerabiania-zdjec-dla-fotografow na jakich aplikacjach przerabiać zdjęcia. To fajny wpis na blogi gdzie sa pomocne informacje ciekawostki i rady. Myślę że odpowiedź na swoje pytanie też tam znajdziesz bo to blog na którym jest wiele fajnych artykułów.

ODPOWIEDZ