Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Sprowadzenie samochodu ze Szwecji

Post autor: Awiae56 »

Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat sprowadzania samochodu ze Szwecji. Czy ktoś z was się zna na tym i może polecić jakiś ciekawy tekst do przeczytania na ten temat? Mój znajomy wysłał mi wczoraj taki link https://www.carforfriend.pl/eksport-i-r ... e-szwecji/ . Z tego co widzę to bardzo ciekawie opisują oni sprowadzanie takiego auta. Co o tym sądzicie?
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Sprowadzenie samochodu ze Szwecji

Post autor: mrozek »

A jak planujesz go sprowadzić? Bo jeśli chcesz go przywieźć na lawecie to z pewnością przyda Ci się auto laweta Poznań i okolice: lawety.w.poznaniu/pl/ . Oni specjalizują się w transporcie samochodów.

mojra
Posty: 648
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:12 am

Re: Sprowadzenie samochodu ze Szwecji

Post autor: mojra »

A znacie Laweta Świecko ? Mają tam najkorzystniejsze ceny i co ważne w pełni sprawne przyczepy. Dlatego na drodze, transportując poszczególne rzeczy możesz czuć się bezpieczny.

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Sprowadzenie samochodu ze Szwecji

Post autor: Kasieńka »

Cześć! Od tygodnia nie mogę znaleźć dobrego używanego auta, a sprawdzałam na kilku popularnych stronach wraz z mężem. Znajomy wysłał mi stronę ceneolokalnie/pl/ , na której szybko znalazłam auto, które mi się podoba. Myślę, że Ty też znajdziesz coś dla siebie.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Sprowadzenie samochodu ze Szwecji

Post autor: Monika »

A może kogoś z Was bardziej interesowałoby sprowadzenie auta z belgii? Jeśli tak, to polecam zajrzeć na stronę skup-aut-gdynia.eu/jak-sprowadzic-samochod-z-belgii/ - dowiecie się stamtąd, jak się do tego zabrać ;) Na pewno Was to zainteresuje ;)

Awatar użytkownika
baryla58
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 22, 2021 6:00 pm

Re: Sprowadzenie samochodu ze Szwecji

Post autor: baryla58 »

Myślicie, że to faktycznie dobra oferta? Dajcie znać proszę.
Czym jest nazwa? To, co zwiemy różą, pod inną nazwą równie by pachniało.

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Sprowadzenie samochodu ze Szwecji

Post autor: pyrtek »

Dobrze by tez bylo dokumenty z samochodu przetlumaczyc - nam pomagala firma duplikatydowodow/pl/ - mega polecam

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Sprowadzenie samochodu ze Szwecji

Post autor: matys »

Ja to zawsze mówię, że te skandynawskie rejony nie są dobre, ponieważ jest tam duży mróz i wilgotność. I takie samochody z biegiem czasu i tak gniją. A po co sprowadzać, skoro tutaj moto-home/pl/aktualnosci/sprzedaz-samochodow-w-gnieznie/ mamy dobre oferty? Ja sam jestem przekonany, że warto w naszych skupach popatrzeć. Tam mamy też fachowych doradców.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Sprowadzenie samochodu ze Szwecji

Post autor: bonyard »

Jest to pierwsze auto i jesteś początkującym kierowcą? To podrzucę Ci przy okazji taki poradnik mfind/pl/akademia/dla-kierowcow/kierowanie-ruchem-przez-policjanta-wyjasnienie-poszczegolnych-sygnalow/ , w którym wyjaśnione są poszczególne sygnały kierowania ruchem przez policjanta. Radzę się dobrze tego nauczyć, bo na drogach można spotkać się z taką sytuacją i będzie problem jeśli nie będziemy rozumieć co do nas pokazują

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Sprowadzenie samochodu ze Szwecji

Post autor: tonga »

Ja też sprowadziłam jakiś czas temu auto zza granicy :) Zdecydowałam się na BMW i uważam , ze to był świetny wybór. Zdecydowałam, że będę go serwisować tylko w sprawdzonych miejscach takich jak bmw-slusarczyk/pl/. polecam wszystkim, którzy szukają dobrego mechanika na terenie Tarnowa. Kompleksowa oferta, umiarkowane ceny, profesjonalna obsługa.

ODPOWIEDZ