Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Serwis Apple w Warszawie

Post autor: Soki »

Znacie może jakiś serwis Apple w Warszawie? Od dłuższego czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z takich usług. Szukam więc kogoś porządnego i sprawdzonego. Pomożecie? Wczoraj poszperałem trochę w internecie i trafiłem na tą stronę https://flixapple.com/serwis-warszawa/ . Myślicie, że warto się na nich zdecydować, czy lepiej poszukać czegoś innego?
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Serwis Apple w Warszawie

Post autor: milka »

Ja jakoś nie mogę się przekonać do telefonów tej marki. Miałam raz i obiecałam sobie, ze nigdy więcej nie kupię (bardzo szybko się psują i starsznie wolno działają). Zdecydowanie bardziej wolę samsunga - magazyn.ceneo/pl/artykuly/motorola-one-fusion-specyfikacja Od lat korzystam z tego smartfona i nie mogę złego słowa powiedzieć.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Serwis Apple w Warszawie

Post autor: synia »

Chyba najbardziej znany i ceniony jest ten serwis idream/pl/serwis/cennik/apple-watch/ . Potrafią naprawić praktycznie każdy sprzęt. Poza tym plusem jest to, że można tam liczyć na profesjonalne podejście. Na stronie znajduje się cennik, dzięki czemu można się na spokojnie zorientować co ile będzie kosztować i wtedy podjąć odpowiednią decyzję.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Serwis Apple w Warszawie

Post autor: wesołek »

Hejka. Sama zastanawiam się nad tym czy w ogóle w Warszawie można znaleźć jakiś dobry i zarazem konkretny serwis telefonów komórkowych. I tak szukałam w necie i znalazłam tę stronę medicphone/pl/serwis-naprawa-telefonow/ dzięki której wiem, że ten serwis jest bardzo dobry i konkretnym rozwiązaniem. Także w razie czego już mam namiary na bardzo dobry serwis telefonów komórkowych.

ODPOWIEDZ