Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Co z ekranem smartfona?

Post autor: wloczykijka »

Hej. Szukam jakichś metod na ochronę telefonu w smartfonie. Sądzicie, że porady zawarte na https://refactor.com.pl/wpis/artykuly/j ... ia-ekranu/ są warte uwagi?
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Co z ekranem smartfona?

Post autor: zorba »

Zawsze warto czytać różne porady, bo po prostu się przydają. Sama chętnie do nich zajrzę, ponieważ jak już kupię Smartfon Xiaomi Redmi Note 8 PRO taniomania/pl/t/xiaomi-redmi-note-8-pro , to będę chciała go porządnie zabezpieczyć. Należę niestety do takich osób, którym telefon często spada. Nie wiem, czy to wynika z niezdarności, czy z czegoś innego :) Tak już po prostu jest.

Remontowa
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 16, 2020 2:43 pm

Re: Co z ekranem smartfona?

Post autor: Remontowa »

"""Hejka,

a zobacz, czy tutaj: goldenelectronic/pl/ przypadkiem tego modelu Samsunga, ktory chcesz kupic, nie dostaniesz taniej. To sklep internetowy z telefonami - maja naprawde duzy wybor oraz niskie ceny. Jak tak patrzylam kilka razy i porownywalam na ceneo czy skapcu, to z reguly sa w TOP3, jezeli chodzi o cene.
"""

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Co z ekranem smartfona?

Post autor: milka »

Według mnie nie opłaca się naprawiać pękniętych ekranów. Koszty naprawy często są gigantyczne. Lepiej pomyśleć o nowym telefonie. Tutaj magazyn.ceneo/pl/artykuly/jaki-maly-smartfon znajdziesz bardzo fajne, nieduże smartfony. Ja mam od niedawna Huawei P30 Pro bo mój wcześniejszy telefon się roztrzaskał na schodach.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Co z ekranem smartfona?

Post autor: sokol »

Polecam zakupić etui i szkło ochronne do smartfona. Dzięki nim ograniczysz ryzyko uszkodzeń telefonu. W celu ich zakupu odwiedź koniecznie sklep z akcesoriami do telefonów: vegacom.eu/ .

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Co z ekranem smartfona?

Post autor: paździoch »

Bez etui i szkła się nie obejdzie. Jeśli szukasz sklepu z takimi akcesoriami do telefonów to w mycase/com/pl/ mają tego sporo. Nie wiem jaki masz telefon, ale pewnie znajdziesz tam coś dla siebie.

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Co z ekranem smartfona?

Post autor: gierka »

Jeśli chodzi o ekran smartfonu to sama doskonale wiem, że takie szkło ochronne bardzo się nam przydaje. Ale czasem bywa tak, że mając takie szkło nasz telefon może się popsuć. I niestety mnie taki pech spotkał. W związku z tym szukam dobrego serwisu od telefonów Samsung. I znajomy podesłał mi tego linka medicphone/pl/serwis-samsung-lodz/ z pomocą którego wiem gdzie mogę się udać w sprawie naprawy mojego telefonu.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Co z ekranem smartfona?

Post autor: zuzula12 »

Jakiś czas temu miałem mały problem z moim telefonem, rozbiłem w nim szybkę. Szukałem firmy, która zajmują sie wymianą i skorzystałem ostatecznie z usług wymiana szybki iphone 6s plus . Za rozsądną cene wyminili mi szybkę i telefon szybko wrócił do mnie.

ODPOWIEDZ