Awatar użytkownika
Soki
Posty: 96
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Ścianka wspinaczkowa

Post autor: Soki »

Słuchajcie, syn mnie męczy i chce pójść ze mną na ściankę wspinaczkową, czy tak bez żadnego przygotowania wcześniej, to dobry pomysł?
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 74
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Re: Ścianka wspinaczkowa

Post autor: Awiae56 »

Jasne, można wybrać sobie prostszy "tor" :)
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

halina297
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 05, 2020 7:48 pm

Re: Ścianka wspinaczkowa

Post autor: halina297 »

Jeśli twój syn lubi sporty wyczynowe, to może warto pomyśleć o jakimś profesjonalnym treningu? Na carlsongracie/pl/oferta/bjj-kids-grupa-i/ możesz zapisać dziecko na brazylijskie jiu-jitsu do grupy dla początkujących. Jeśli mu się spodoba, to może wyrośnie na sportowca, który będzie odnosił sukcesy.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Ścianka wspinaczkowa

Post autor: matys »

No dobrze, a czy na taką ściankę wspinaczkową, to warto mieć opaski sportowe? Widziałam tu magazyn.ceneo/pl/artykuly/opaski-sportowe fajny poradnik na ich temat, a akurat mój znajomy ma niedługo urodziny, to pomyślałam, że mu tu kupię. Czy to byłby dobry plan? Wiem, że do biegania to się przydaje, ale czy tak?

ODPOWIEDZ