Igielnik
Posty: 153
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:42 pm

Mało oblegane uzdrowiska?

Post autor: Igielnik »

Znacie miejsca w górach, gdzie nie powinno w wakacje być tłumów?

Tikabum
Posty: 127
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 12:37 pm

Re: Mało oblegane uzdrowiska?

Post autor: Tikabum »

"""Malownicza i nieoblegana wciąż jeszcze miejscowość uzdrowiskowa to Ustroń w Beskidzie Śląskim niedaleko Cieszyna. Nie ma tam zanieczyszczenia powietrza jak np. w Zakopcu, a trasy do pochodzenia po górach bardzo przyjemne. Zimą na nartach też jest gdzie pośmigać :)



W dodatku od niedawna można tam wynająć za przyzwoitą kasę bardzo komfortowe apartamenty dreamapart/pl/ustron

Polecam takie noclegi w czasach pandemii, niezależność, wygoda i izolacja od innych :)
"""

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Mało oblegane uzdrowiska?

Post autor: milena49 »

Skoro zależy ci na mało obleganym miejscu, to może zamiast hotelu warto wybrać mniej popularną opcję. W Zakopanem są bardzo przyjemne apartamenty - w Willach Tatiana willatatiana/pl/. Znalazłam informację, że mają apartamenty bez części wspólnych. Nikt nie będzie przeszkadzał, a dodatkowo wille leżą w centrum miasta, ale w spokojnym miejscu. Każdy apartament ma własny aneks kuchenny i jest luksusowy.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Mało oblegane uzdrowiska?

Post autor: zuzula12 »

Ja chciałabym wam serdecznie polecić slonecznawilla.eu to pensjonat gdzie można naprawdę w spokoju i ciszy odpocząć od codziennego zgiełku. Nieopodal pensjonatu znajdują się Wodospad Wilczki, Sanktuarium Maria Śnieżna, Ogród Bajek oraz Czarna Góra. Warto zobaczyć te miejsca. Ja byłam i polecam.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Mało oblegane uzdrowiska?

Post autor: milka »

Pamiętajcie o rozsądku planujac wypad w góry. Odpowiedni plecak - https://prozdrowotni.pl/jaki-plecak-w-gory porzadne buty, ciepła odzież to podstawa. Pogoda w górach bywa zdardziecka dlatego lepiej się przygotować żeby później nie wzywać GOPR-u

ODPOWIEDZ