Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Koszulki chłopięce

Post autor: galaretek »

Hej, jeżeli szukasz dla swojego dziecka koszulek to zdecydowanie mogę polecić Ci ten sklep https://parys-style.pl/29-koszulki-chlopiece . Oferują oni naprawdę dobrej jakości ubrania chłopięce za atrakcyjne ceny. Można tam sporo zaoszczędzić. Sam korzystam z ich oferty i mogę powiedzieć, że nigdy się na nich nie zawiodłem. Jakość ich produktów jest naprawdę dobra. Za taką cenę myślę, że warto korzystać z ich oferty. Polecam!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Koszulki chłopięce

Post autor: Betka89 »

Różnego rodzaju ciuchy dla kobiet i mężczyzn można znaleźć tutaj - dstreet/pl/pol_m_Odziez-Meska_Marynarki_Codzienne-835.html Ubrania są bardzo różnorodne, więc można za jednym zamachem skompletować całą garderobę. Akurat zbliża się jesień, więc warto pomyśleć o ubraniach z najnowszej kolekcji jesiennej.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Koszulki chłopięce

Post autor: Milena »

Szukam T-shirtów chłopięcych, a właściwie to już dla prawie dorosłego chłopaka. Wpadła mi w oczy taka koszulka proszę państwa oto miś brooklynbutik/pl/27813-t-shirt-oversize-dtg-prl-prosze-panstwa-oto-mis-1-1.html . Nadruk jest świetnej jakości i wykonywany w technologi Flex lub Dtg. Chyba się zdecyduję na jej zakup.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Koszulki chłopięce

Post autor: wesołek »

Ach te nieszczęsne koszulki męskie i chłopięce. Nie ma za dużego w nich wyboru nie tylko jeśli chodzi o krój ale także pod względem kolorystycznym. Dlatego też zastanawiam się gdzie można znaleźć w ogóle takie koszulki. I tak znajoma powiedziała mi, że na Denley/pl powinno udać mi się znaleźć dokładnie to czego poszukuję. Także z pewnością zapoznam się z tym co tam piszą.

ODPOWIEDZ