Awatar użytkownika
Soki
Posty: 96
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Wybór soczewek kontaktowych

Post autor: Soki »

Hej, czy kupował ktoś może soczewki kontaktowe z tej stronki https://www.szkla.com/1150_aquaview-easy-30-szt.html ? Zastanawiam się nad nimi bardzo, ponieważ poleciła mi je siostra. Charakteryzują się one dużą zawartością wody, świetnym nawilżaniem oczu i bardzo łatwą aplikacją. Co o tym sądzicie? Dodatkowo producent zapewnia, że soczewki te zmniejszają tarcie pomiędzy powieką a soczewką. Myślę, że są one bardzo komfortowe (szczególnie jeżeli chodzi o ich aplikację) i z pewnością mogą zastąpić moje okulary. Wiecie coś na ten temat? Dajcie znać. Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Wybór soczewek kontaktowych

Post autor: burza »

Ja osobiście nie używam bo okulary tylko mam do czytania ale moja przyjaciółka używa eyewear24.net/product-pol-18121-Soczewki-Kontaktowe-1-Day-Acuvue-Moist-for-Astigmatism-30-szt.html i bardzo sobie je chwali. Od lat jedne i te same i gdy jej zapytałam czy nie chciała by spróbować innych odpowiedziała bez zastanowienia że nie , więc jak dla mnie uważa że lepszych niema .

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Wybór soczewek kontaktowych

Post autor: Milena »

Soczewki swoją drogą noszę na co dzień, ale teraz bardzo potrzebuję specjalnych górskich okularów. Znalazłam na ich temat fajny artykuł poza-domem/pl/okulary-gorskie i wartościowe wskazówki, które się przydadzą. Nie wiem jednak, jaka ich kategoria byłaby dla mnie najbardziej odpowiednia. Jest ich naprawdę dużo, ale przydałyby mi się takie bardziej uniwersalne. Może mi doradzicie?

Bigi12
Posty: 302
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Wybór soczewek kontaktowych

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o soczewki kontaktowe to też wolę je od okularów i od dawna używam bo bardzo ułatwiają życie zwłaszcza osobom aktywnym. Ja używam marki Johnson i kupuję ją tutaj iokulary/pl/product-pol-18118-Soczewki-Kontaktowe-1-Day-Acuvue-Moist-30-szt.html Wiem że są tańsze marki ale ta się sprawdza i moje oczy najlepiej są nawilżone po ich produktach a to ważne w przypadku soczewek.

Dżonko
Posty: 398
Rejestracja: pt lis 27, 2020 10:08 pm

Re: Wybór soczewek kontaktowych

Post autor: Dżonko »

Podrzucam Wam link do tego artykułu - bezokularow/pl/poradnik/co-mozesz-robic-w-soczewkach-a-czego-nie-powinienes-fakty-i-mity . Znajdziecie tam naprawdę wiele przydatnych informacji na temat tego co można robić w soczewkach a czego nie, są obalone różne mity. Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z soczewkami to myślę, że ten artykuł będzie dla Was jak najbardziej przydatny :)

ODPOWIEDZ