Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Odzież dziecięca

Post autor: Awiae56 »

Hej, ostatnio szukam dobrego sklepu z odzieżą dziecięcą w poszukiwaniu jeansów chłopięcych. Trafiłem więc ostatnio na tą stronkę https://parys-style.pl/42-jeansy-chlopiece . Co o niej sądzicie? Kupował już ktoś z was ubranka z tej strony? Zależy mi na bardzo dobrej jakości tych ubrań. Opinie są całkiem pozytywne, a cena jest naprawdę atrakcyjna. Dajcie znać co wiecie na ten temat, dzięki.
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 470
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Re: Odzież dziecięca

Post autor: galaretek »

Jeśli już szukasz dobrego i sprawdzonego sklepu z odzieżą to mogę Ci polecić tą stronę https://www.e-hurtowo.eu/ . Sam korzystam z ich oferty już od jakiegoś czasu i muszę Ci powiedzieć, że naprawdę warto. Jak za taką cenę to jestem mega zachwycony! Nie spodziewałem się tak dobrej jakości ubrań. Gorąco polecam każdemu zainteresowanemu!
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Odzież dziecięca

Post autor: wesołek »

Witam. Odzież dziecięca to bardzo ważna sprawa bo jednak każdemu z nas zależy na dobrych gatunkowo i miłych w dotyku ubrankach zwłaszcza dla najmłodszych. Zastanawiam się czy takie body na krótki rękaw jakie mają w tym sklepie kasiaubranka/pl/Ubranka/Body-Niemowlece są dość przydatne? Bo wiecie nie chcę kupować czegoś co się nie przyda. A Wy jakich ubrań dla maluszka macie najwięcej?

Katisa
Posty: 9
Rejestracja: czw maja 21, 2020 10:25 am

Re: Odzież dziecięca

Post autor: Katisa »

Ciekawym sklepem, który oferuje wysokiej jakości ubranka dla dzieci z pewnością jest szafa-bobasa/pl/ubranka-niemowlece/posciel-dla-niemowlat/ kupuję tam już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona ;)

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Odzież dziecięca

Post autor: burza »

Odzieży dzieciom kupuję dużo wiadomo rosną niszczą , kupuję ją w różnych miejscach nie tylko w normalnych sklepach ale także w Internecie. Ale ostatnio moje dziecko zaczęło zwracać uwagę na markę ubrań i innych rzeczy które posiada więc zastanawiam się nad zakupem markowych okularów przeciwsłonecznych. Co wy o tym sądzicie tym bardziej że mamy bardzo upalne lato. Znalazłam modele na eyewear24.net/ które mi się bardzo spodobały i będą pasować do stylu w jakim ubiera się moje dziecko . Czy wy też kupujecie dzieciom takie okulary ?

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Odzież dziecięca

Post autor: Kasieńka »

A co myślicie o strojach karnawałowych czy na halloween? Kupujecie swoim dzieciom? Moja córka niedawno miała przedstawienie w przedszkolu więc postanowiłam kupić jej strój. Sukienka Elsa to był strzał w dziesiątkę bo Laura odgrywała rolę księżniczki. Sukienkę znalazłam w sklepie hopki/pl/29-sukienki-elsy.

bebefa
Posty: 214
Rejestracja: pt maja 22, 2020 6:43 pm

Re: Odzież dziecięca

Post autor: bebefa »

Oj, ja Wam powiem, że na zimę to tylko takie skarpetki i rajstopki 51015kids.eu/dziewczynka/skarpety-rajstopy trzeba kupować. Bo jest to niesamowity problem, jeśli nie mamy czegoś takiego. Dzieci chcą wyjść na dwór, chcą się pobawić, a nie chcą chorować. A oprócz witamin, ubiór to podstawa. Ciepły ubiór.

aksamitna
Posty: 40
Rejestracja: wt sty 19, 2021 12:19 pm

Re: Odzież dziecięca

Post autor: aksamitna »

Jak sklep internetowy z odzieżą dziecięcą to polecę szipszop/pl . Stawiają na jakość i wykonanie swoich produktów, które można dostać w dobrej cenie, która nie nadszarpnie naszej kieszeni. Dla córki mojej koleżanki kilka dni temu kupowałam u nich śliczną sukienkę którą bardzo polubiła.
Ostatnio zmieniony śr lut 24, 2021 7:14 pm przez aksamitna, łącznie zmieniany 1 raz.

Malina
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:05 pm

Re: Odzież dziecięca

Post autor: Malina »

Wiadomo,że nasze dzieciaki rosną jak na drożdżach,dlatego też nie ma co kupować za każdym razem nowych rzeczy,zawsze można skorzystać z ogłoszeń zamieszczanych w serwisie Pokato.Znajdziemy na nim ogłoszenia ludzi,którzy za niewielką cenę chcą sprzedać wózki spacerowe dla dziewczynki zabawki, ubranka w każdym rozmiarze, sprzęty i akcesoria,które w sklepie kosztują fortunę.Warto w ten sposób dawać rzeczom drugie życie.

Safira
Posty: 48
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:07 pm

Re: Odzież dziecięca

Post autor: Safira »

Kupowałam ostatnio córce kapelusz na lato sklep.kochamczapki/pl/pl/menu/czapki/dla-dzieci/lato/kapelusze-przeciwsloneczne-999.html Wiadomo za chwilkę wiosna a potem nie będzie można nic ciekawego zdobyć, ten sklep poleciła mi znajoma, ona tez tam robi często zakupy.

ODPOWIEDZ