Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Gdzie kupić nowy zegarek?

Post autor: wloczykijka »

Witam! Tak jak w temacie. Korzystaliście z takich ofert i możecie polecić jakiś sprawdzony sklep? Dużo dobrego od znajomego słyszałem o tej stronie https://www.zegarek.net/zegarki/davosa/index.html . Może faktycznie warto się na nich zdecydować? Z tego co widzę to mają dość spory wybór zegarków. Czekam na wasze opinie.
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

wesołek
Posty: 118
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:38 pm

Re: Gdzie kupić nowy zegarek?

Post autor: wesołek »

Jak to gdzie ? najlepiej w sklepie stacjonarnym bądź internetowym. W każdym bądź razie ja tak uważam. Sama jakiś czas temu zastanawiałam się czy kupić taki tradycyjny zegarek czy pójść z duchem czasu i zdecydować się na zakup smartwatcha. Bo widziałam tutaj magazyn.ceneo/pl/artykuly/honor-watch-gs-pro-specyfikacja że taki smartwatch marki Honor Watch GS Pro to połączenie nowoczesności funkcjonalności z niesamowitym designem.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Gdzie kupić nowy zegarek?

Post autor: Milena »

Znacie może tą litewską markę zegarków Vostok Europe zegarkicentrum ? Dla mnie to zupełna nowość ale naprawdę bardzo mi się podobają. Podobno gwiazdy różnych dyscyplin sportowych sygnują swoimi nazwiskami modele tej kolekcji czasomierzy. Kupiłabym jeden z nich dla męża ale jeszcze zastanowię się nad konkretnym modelem.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Gdzie kupić nowy zegarek?

Post autor: pośrednik »

Ja szukając zegarka trafiłem na taka ofertę tu protime24/pl/product-aar-62372-Zegarek-Vostok-NH35A-571A606-Meski-Automatyczny-Wskazowkowy.html Zegarek męski znanej marki. Elegancki, modny, odpowiedni dla mezczyzny szukającego nowości. Ale w tym sklaepie znajdziecie też zegarki innych marek - patrzcie w zakładki.

marina
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:33 pm

Re: Gdzie kupić nowy zegarek?

Post autor: marina »

Myśle że w sklepach internetowych warto szukac zegarków, można trafić na ciekawe okazje, ja ostatnio szukałam zegarka dla siebie i męża trafiłam na ciekawoskę odnośnie zegarka Casio G-Shock wzasiegu/pl/informacje/zegarki-casio-g-shock-mudmaster-to-synonim-wytrzymalosci-zobacz-dlaczego/ fajne te zegarki :)

kometka
Posty: 19
Rejestracja: czw lut 18, 2021 4:19 pm

Re: Gdzie kupić nowy zegarek?

Post autor: kometka »

Przy takiej liczbie sklepów internetowych warto mieć sprawdzone miejsce. Ja zwracam uwagę na to czy oprócz internetu sprzedawca ma też sklep stacjonarny. Lubię zegarki Casio, a ostatnio kupiłam na zegarkicentrum/pl/zegarki-casio-meskie/ Spodobały mi się fajnie podzielone kategorie wyszukiwania. Wypatrzyłam też przy okazji fajny dla siebie.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Gdzie kupić nowy zegarek?

Post autor: synia »

A sprawdzaliście już tanie zegarki męskie na Pokato? Na tym portalu jest wiele różnych propozycji w tym zakresie. Można tam znaleźć nie tylko nowe, ale też używane zegarki w dobrej cenie. Portal jest prosty w obsłudze, więc każdy na spokojnie może tam znaleźć coś dla siebie.

anik2
Posty: 22
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:16 pm

Re: Gdzie kupić nowy zegarek?

Post autor: anik2 »

Nie ma problemu żeby znaleźć teraz idealny zegarek dla siebie.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Gdzie kupić nowy zegarek?

Post autor: paździoch »

Masz rację, to nie jest teraz za bardzo trudne. Jest mnóstwo sklepów a samych modeli i rodzajów zegarków też jest od groma. Ja kupiłem sobie smartwatcha w sklepie profsender/pl/ i jestem zadowolony.

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Gdzie kupić nowy zegarek?

Post autor: Monika »

Moim zdaniem najlepiej rozejrzeć się za nowym zegarkiem w internecie. Sama ostatnio trafiłam na fantastyczne, wysokiej jakości zegarki Sinn na stronie internetowej zatokazegarkow/pl/sinn. Moim zdaniem mają tam one całkiem konkurencyjne ceny, więc jeśli szukacie dla siebie takiego zegarka premium, to polecam ;)

ODPOWIEDZ