Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Zdrowa żywność

Post autor: Awiae56 »

Znacie może jakiś konkretny sklep ze zdrową żywnością? Zależy mi na w miarę przyzwoitych cenach, więc jeśli wiecie coś na ten temat to koniecznie dajcie znać. Będę bardzo wdzięczny za pomoc! Jak na razie trafiłem na ten link https://slodkie-zdrowie.pl/pl/ . Co o nim sądzicie? Warto coś u nich zamówić?
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: burza »

Zdrowa żywność jest ostatnimi czasy bardzo ważna więc dużo jest takich sklepów , ja ostatnio przeglądając ofertę jednego z nich trafiłam na bardzo fajny artykuł bee/pl/jaki-lunchbox-i-sniadaniowka-dla-dziecka-do-szkoly-a-893.html gdzie trafiłam jak robić dziecku śniadanie do szkoły a zarazem wpajać zdrowe nauki żywieniowe .

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Monika »

Ja w zdrową żywność zazwyczaj zaopatruję się przez internet ;) Nawet ryżo ostatnio zamawiałam na stronie internetowej jawo2008/pl/286-ryz-paraboliczny.html. Takie zakupy są po prostu tańsze i wygodniejsze ;)

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: mrozek »

Bardzo dobrą ofertę na zdrową żywność i inne ekologiczne produkty ma sklep ekologiczny lublin: od-natury/pl/ . U nich z pewnością znajdziecie coś ciekawego dla siebie.

anya
Posty: 135
Rejestracja: wt cze 30, 2020 1:51 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: anya »

A wiecie, że najbardziej istotną funkcją żelaza w organizmie człowieka jest jego udział w tworzeniu hemoglobiny i mioglobiny? Dlatego warto spożywać produkty, które zawierają sporo żelaza. Tutaj dietly/pl/blog/zelazo-wlasciwosci-dzialanie-zrodla możecie dowiedzieć się więcej na temat żelaza. Jak jest ważny?

pyrtek
Posty: 350
Rejestracja: pt sty 29, 2021 8:15 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: pyrtek »

a sa jakies ziola ktore sami hodujecie? ja sobie teraz zakupilam koperek w doniczce i zaczal mi tak pieknie rosnac, ze chyba skusze sie tez na inne

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: Kasieńka »

Zdrowe z pewnością są orzechy :) mają nie tylko witaminy i minerały niezbędne dla nas ale również wiele właściwości zdrowotnych. Miałam kiedyś anemię i lekarka zaleciła mi właśnie abym jadła sporo orzechów laskowych. Faktycznie moje wyniki badań znacznie się poprawiły. Orzechy warto zamawiać z ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Orzechy_laskowe.htm bo ceny są o wiele niższe niż w sklepie.

papilotka
Posty: 150
Rejestracja: pn lut 01, 2021 10:47 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: papilotka »

w dzisiejszych czasach zdrowa zywnosc jest na wage zlota, biorac pod uwage to smieciowe jedzenie ktore nas z kazdej strony otacza... mi ostatnio kolezanka podrzucila bloga zwalczotylosc/pl/ i powiem wam, ze naprawde spora tam pisza o otylosci, o tym jak z nia skutecznie walczyc

matea
Posty: 125
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:29 pm

Re: Zdrowa żywność

Post autor: matea »

Ja też staram się na co dzień odżywiać zdrowo, zwracam uwagę na to co kupuję, unikam wysoko przetworzonych produktów. Szukam w internecie miejsc, gdzie można kupić naturalne składniki takie jak np oleje tłoczone na zimno. Te można kupić na pewno w sklepie olejewielkierychnowo/pl/. Warto bo jakość jest kapitalna a ceny niewygórowane.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Zdrowa żywność

Post autor: paździoch »

I to jest dobra droga! Ja tak samo zawsze sprawdzam skład, kupuję produkty bez konserwantów i barwników. W sklepie ecowit/pl/ szczególnie często robię zakupy.

ODPOWIEDZ