Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Dom seniora

Post autor: Aldona »

Hej ,czy ktoś ma może osobę bliską w domu opieki? Szukam takiego miejsca w okolicach Inowrocławia. Może mi ktoś coś polecić ? Na razie oglądam ofertę tego ośrodka podtopolami.eu/ ktory jest w Piotrkowie Kujawskim a to całkiem niedaleko. Widzę tutaj jakieś zdjęcia, ktore wskazują na to ze budynek jest bardzo dobrze i ladnie wyposazony - a podobno personel jest bardzo pomocny i zyczliwy .Akurat szukam takiego porzadnego osrodka dla mojej babci, co myslicie?

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Dom seniora

Post autor: milena49 »

Nie mam bliskich w takim miejscu. Ale nie wykluczam tego w przyszłości. Moim zdaniem takie dom opieki to dobra alternatywa w momencie, gdy osoba starsza nie może mieć zapewnionej opieki w miejscu zamieszkania. Są bardzo dobre domy seniora jak np. domseniora24/pl/ , gdzie seniorzy mają zapewnione wszystko, co potrzeba. Od opieki lekarskiej czy pielęgniarskiej, po zajęcia aktywizujące w gronie rówieśników. I warto z tego korzystać.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Dom seniora

Post autor: Bakeneko »

Mając osoby w takim wieku w swoim otoczeniu dobrze jest dowiedzieć się więcej na temat tego jak przebiega diagnostyka udaru mózgu - myślę, że to bardzo ważna kwestia.

tonga
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:28 pm

Re: Dom seniora

Post autor: tonga »

Dom seniora to dobre ale pamiętajcie - nie jedyne rozwiązanie. Wiele osób decyduje się na zatrudnienie profesjonalnej opiekunki, która będzie przy osobie starszej w jej otoczeniu, tam gdzie czuje się najbezpieczniej. Jeśli nie macie nikogo takiego w swoim otoczeniu to warto nawiązać współpracę z firmą Symeon. Indywidualne podejście do klienta, pomoc w codziennych czynnościach a przede wszystkim zespół doświadczonych opiekunów.

Bakeneko
Posty: 292
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:00 pm

Re: Dom seniora

Post autor: Bakeneko »

Z drugiej strony miejsca takie jak Dom opieki warszawą często są położone w malowniczych miejscowościach, oraz starsze osoby są tam stale pod opieką wykfalifikowanych pracowników gdzie dodatkowo mają towarzystwo innych osób

ODPOWIEDZ