Lenta
Posty: 26
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:26 am

Codzienna pielęgnacja

Post autor: Lenta »

Jak w temacie. Jakie kosmetyki stosujecie na co dzień, jakie polecicie a jakich raczej polecicie unikać? Co się u Was sprawdziło?

atss
Posty: 24
Rejestracja: czw sie 27, 2020 7:17 am

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: atss »

"""1 dezodorant, 1 antyperspirant (na wyjścia/długie dni), żel pod prysznic, mydło w kostce, szampon, odżywka, maska, żel do mycia twarzy, serum, tonik, olejek do demakijażu, krem na dzień, krem na noc, krem do zadań specjalnych, masło do ciała, masło shea na tatuaż/ suche miejsca/po depilacji. Czyli wszystkiego po jednym. Pasty i płynu nie liczę, bo to na spółkę z resztą domowników.



No i moje ostatnie odkrycie to ten krem na rozstępy:

stalowemiasto/pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=48513



Z ktorym bardzo sie polubiłam.Dobry kosmetyk, który cokolwiek robi. Wiadomo, ze nie zlikwiduje starych rozstepów ale znacznie niweluje ich widoczność.
"""

Monika
Posty: 383
Rejestracja: czw lut 27, 2020 2:42 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: Monika »

A czy używacie codziennie perfum? Ja owszem, lubię roztaczać wokół siebie ładny zapach ;) W nowe perfumy zaopatruję się zazwyczaj w sklepie internetowym francuskieperfumy/pl/markowe-perfumy-damskie, ponieważ są tam one stosunkowo tanie, porównując do sklepów stacjonarnych ;) Polecam ;)

Betka89
Posty: 49
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:16 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: Betka89 »

Dla mnie codzienna pielęgnacja to przede wszystkim porządne oczyszczenie i nawilżenie twarzy - cocolita/pl/twarz Dzięki temu skóra jest gładka, elastyczna i nie ma na niej żadnych wyprysków i niedoskonałości. Bez tego nie wyobrażam sobie żadnego dnia.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: burza »

Codzienna pielęgnacja jest bardzo ważna nie tylko dla skóry ale i pokazywaniu naszego wizerunku. W wielu dziedzinach ostatnimi czasy stawiamy na zdrowy tryb życia i wykluczenia niepotrzebnej chemii w produktach. Tak też można w kosmetykach ostatnio trafiłam na bardzo fajne naturalne produkty na hagi/com/pl/pl/p/kategoria/kosmetyki-do-kapieli/naturalny-zel-do-mycia-ciala-ziolowo-mi/ gdzie spodobał mi się żel do codziennej pielęgnacji mojej skóry.

bonyard
Posty: 429
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 9:16 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: bonyard »

Najważniejsze są produkty z jakich korzystamy przy codziennej pielęgnacji. Dlatego ja zrezygnowałam z kosmetyków kupowanych w drogeriach i przerzucałam się na naturalne kosmetyki dostępne tutaj bee/pl/9309-naturalne-kosmetyki

gierka
Posty: 67
Rejestracja: czw sie 13, 2020 12:19 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: gierka »

Ze względu na to, że mam dość problematyczną cerę to moja codzienna pielęgnacja jest dość długotrwała. Dlatego też zaczęłam się zastanawiać nad tym czy aby nie udać się na laserowe zabiegi medycyny estetycznej. W końcu dzięki temu mogę pozbyć się niektórych problemów raz a dobrze. Widziałam, że a klinice SkinClinic mają bardzo ciekawy wybór w takich zabiegach. W dodatku mają dostęp do bardzo nowoczesnych laserów dzięki czemu mam pewność, że taki zabieg jest na bardzo wysokim poziomie

Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: Kasieńka »

Cześć :) Jeżeli szukacie fajnego miejsca, w którym znajdziecie świetne kosmetyki do pielęgnacji to warto odwiedzić perfumesco/pl/pielegnacja . Mają super ofertę dopasowaną do każdej z nas. Pielęgnacja skóry jest bardzo ważna, dlatego należy używać dobrej jakości kosmetyków aby faktycznie widzieć efekty.

Awatar użytkownika
Awiae56
Posty: 73
Rejestracja: wt sie 20, 2019 7:11 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: Awiae56 »

Jeżeli szukacie sklepu z kosmetykami, który oferuje również pudry do włosów, to zdecydowanie mogę wam polecić ten sklep https://barbersupply.pl/cat-pol-1214553 ... losow.html . Osobiście sam często zamawiam coś u nich, ponieważ mają oni naprawdę dobrej jakości kosmetyki. Polecam każdemu mężczyźnie, lepszej oferty nie znajdziecie!
Co myślisz, to tworzysz. Co tworzysz, tym się stajesz. Czym się stajesz, to wyrażasz. Co wyrażasz, tego doświadczasz. Czego doświadczasz, tym jesteś. Czym jesteś, to myślisz. Koło się zamyka.

Brzostuś
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:08 pm

Re: Codzienna pielęgnacja

Post autor: Brzostuś »

Ja zamiast perfum używam olejków eterycznych wysokiej jakości. Smaruję się za uchem i na nadgarstkach, najczęściej neroli kasiaraw/pl/pl/p/KWIATY-GORZKIEJ-POMARANCZY-czyli-NEROLI/90. Zapach utrzymuje się długo, pięknie rozwija na skórze, a dodatkowo olejek ma właściwości pielęgnacyjne.

ODPOWIEDZ