Kasieńka
Posty: 92
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:45 pm

Detoks

Post autor: Kasieńka »

Cześć myślicie, że w przypadku leczenia choroby alkoholowej detoks odgrywa ważną rolę? Mój tata był alkoholikiem wiele lat, był w kilku ośrodkach i co jakiś czas wracał do nałogu. Znalazłam ośrodek, który leczy zupełnie inaczej niż tamte właśnie za pomocą detoksu. Ośrodek to Detoks Fenix, w którym ojciec również zdecydował się na wszywkę esperal. Od tego czasu minęło kilka lat a tata już nie sięga po alkohol

zorba
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:24 pm

Re: Detoks

Post autor: zorba »

Niestety nie znam się na tym i najlepiej jakbyś w tej sprawie skontaktowała się na przykład z ośrodkiem terapii uzależnień Forest. Zajmują oni najwyższe miejsce w Rankingu Ośrodków Terapii, więc to sprawdzona i polecona placówka. Specjaliści z pewnością udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości. Opowiadała mi o tym miejscu sąsiadka, której syn tam aktualnie przebywa.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Detoks

Post autor: Milena »

Trudno jest z osobami, które są uzależnione. Najbardziej problematyczne jest to, że upierają się, iż nie potrzebują żadnej pomocy i nie kontrolują siebie wówczas. Mamy w rodzinie ciocię, która nie panuje już nad swoim nałogiem. Po bardzo długim czasie zgodziła się na terapię w ośrodku terapii uzależnień Nefo. To naprawdę to duży postęp i musimy ją bardzo w tym wspierać.

ODPOWIEDZ