Awatar użytkownika
Soki
Posty: 96
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Ortopeda

Post autor: Soki »

Szukasz dobrego i sprawdzonego ortopedy? W takim razie szczerze mogę Ci polecić tego specjalistę https://semperfortis.pl/konsultacje-e-mail-ortopeda/ . Osobiście sam do niego chodziłem i muszę Ci powiedzieć, że się nie zawiodłem. Można mu w pełni zaufać. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Ortopeda

Post autor: Milena »

Sprawdzonego ortopedę już mam, ale teraz muszę kupić specjalną ortezę kolana i szukam w internecie ciekawych ofert. Mam na oku AS-MED sklep rehabilitacyjno-medyczny w Piasecznie i chyba zdecyduję się na zakup właśnie u nich. Odpowiada mi bardzo cena oraz widzę, że artykuły posiadają wszelkie atesty. Jeśli ktoś Was robił ich zakupy to może podzieli się ze mną uwagami?

Aldona
Posty: 49
Rejestracja: wt lut 04, 2020 10:59 am

Re: Ortopeda

Post autor: Aldona »

W przypadku seniorow ktorzy wymagaja rehabilitacji to polecam Dom Seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim podtopolami.eu . To niedaleko od Warszawy bo jakies 200km . Moja babcia przebywa tam od dwoch tygodni i z tego co mowi to czuje sie znacznie lepiej , moze juz chodzic i nie ma nawrotów migreny. Widać że świadczą tam opieke medyczną na wysokim poziomie. Budynek z tego co widzialam jest dostosowany nawet do mnie jsamodzielnych seniorow - maja tez windę co jest znacznym ulatwieniem. To dobre miejsce na powrot do zdrowia.

Brzostuś
Posty: 21
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:08 pm

Re: Ortopeda

Post autor: Brzostuś »

"""
Sprawdzonego ortopedę już mam, ale teraz muszę kupić specjalną ortezę kolana i szukam w internecie ciekawych ofert. Mam na oku AS-MED sklep rehabilitacyjno-medyczny w Piasecznie i chyba zdecyduję się na zakup właśnie u nich. Odpowiada mi bardzo cena oraz widzę, że artykuły posiadają wszelkie atesty. Jeśli ktoś Was robił ich zakupy to może podzieli się ze mną uwagami?
[/quote]


Możesz sobie jeszcze zerknąć na stronę omnes/pl/parawany-medyczne i poszukać u nich. Jakość faktycznie jest medyczna, więc warto zobaczyć. Ceny też chyba są w porządku, można nawet wynająć określone sprzęty :)
"""

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Ortopeda

Post autor: akacja56 »

Jak szukamy dobrego specjalistę w tym kierunku to warto szukać w większych miastach. taka poradnia ortopedyczna warszawa na pewno sprawdzi się z wieloma nowoczesnymi technologiami i specjalizacjami w tym temacie. Warto szukać.

paździoch
Posty: 102
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:40 am

Re: Ortopeda

Post autor: paździoch »

Także gabinet ortopedyczny powinien być odpowiednio wyposażony. Jeżeli zajmujecie się zaopatrzeniem takich gabinetów to w sklepie lumamed/pl/ możecie zamówić w dobrych cenach różne artykuły jednorazowe i nie tylko.

dolores
Posty: 166
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:01 pm

Re: Ortopeda

Post autor: dolores »

Czasami jak ktoś z naszej rodziny jest chory, to warto zapisac kogoś do domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim podtopolami.eu mam tam babcie. Oni dbaja o nią wtedy kiedy ja nie mogę. Czuje sie przez to spokojniejsza

Raksima
Posty: 42
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 12:05 pm

Re: Ortopeda

Post autor: Raksima »

Jesli mamy problem ze stawami lub kręgosłupem to warto skorzystać z rehabilitacji, bardzo dobry sprzęt i specjalistów maja w Kriosonik. Moja siostra ma dosyć spory problem z kolanami i ogólnie ze stawami, zawsze po takiej serii zabiegów, świetnie się czuje i dłuższy okres czasu nie odczuwa bólu.

postzunia
Posty: 64
Rejestracja: wt maja 12, 2020 1:02 pm

Re: Ortopeda

Post autor: postzunia »

Na dobrego ortopedę trafiłam w klinice fimedica/pl W końcu mogę powiedzieć że jestem w dobrych rękach i odpowiednio się mną zajęto. Badania, wywiady konsultację i wiem w końcu na czym stoję. Teraz proces zdrowienia. Pewnie trochę potrwa ale jestem nastawiona bardzo pozytywnie.

destruction
Posty: 61
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:00 pm

Re: Ortopeda

Post autor: destruction »

Jeżeli poszukujesz sprawdzonego ortopedy to myślę, że powinieneś skontaktować się z jaromir-jarecki/pl/. W zeszłym roku miałem wypadek na nartach i złamałem sobie rękę, dlatego kilkukrotnie byłem u niego na wizycie. Przyznam szczerze, że posiada naprawdę dużą wiedzę i zna się na rzeczy - od razu po wejściu do gabinetu odczułem wrażenie, że mam do czynienia ze specjalistą w swoim fachu. Daj znać, czy skorzystałeś z jego usług!

ODPOWIEDZ