Awatar użytkownika
Soki
Posty: 95
Rejestracja: wt sie 06, 2019 7:11 pm

Soczewki

Post autor: Soki »

Szukacie porządnego płynu do soczewek? Szkła was podrażniają? W takim razie mogę wam szczerze polecić ten produkt https://www.szkla.com/1120_boston-simplus-120-ml.html . Sam dawno temu nosiłem soczewki bez używania płynu, jednak zdecydowałem się na niego i muszę wam powiedzieć, że noszenie szkieł jest teraz bardzo komfortowe! Nie musicie się bać o infekcje czy podrażnienia oczu. Oferują one kompleksową dezynfekcję oraz dodatkowe nawilżenie szkieł. Taki płyn jest zdatny do użycia nawet przez 6 miesięcy, więc macie pewność, że na pewno się on nie zmarnuje. Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym!
Nie można nikogo przymuszać do miłości, tak samo jak nie można nikomu miłości zakazać.

burza
Posty: 61
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:40 pm

Re: Soczewki

Post autor: burza »

Warto mieć sprawdzone soczewki których się jest się pewny. Ja takie znalazłam na iokulary/pl/ i jestem z nich bardzo zadowolona nic mi się po nich nie dzieje a płyn który na stronie można kupić świetnie o nie dba jak i za tym idzie i o moje oczy.

akacja56
Posty: 30
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:52 pm

Re: Soczewki

Post autor: akacja56 »

Ja ostatnio widziałam soczewki całodobowe na bezokularow/pl/soczewki-calodobowe . Moim zdaniem rewelacyjnie sprawdzą się w noszeniu. Na tym sklepie wybór mają spory z tego co widziałam i każdy znajdzie coś wyjątkowego i praktycznego dla Siebie w dobrej cenie i szybką wysyłką.

synia
Posty: 145
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:25 pm

Re: Soczewki

Post autor: synia »

Pomyślcie może o laserowej korekcji wzorku. Dzięki temu nie będziecie musieli nosić soczewek. Tutaj blikpol/pl/opinie macie namiar na klinikę, która oferuje tego typu zabiegi. Poza tym plusem jest to, że również można tam zbadać wzrok i dopasować odpowiednie soczewki. Na stronie macie komplet informacji na temat ich oferty.

wojciech3332
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 13, 2021 11:30 am

Re: Soczewki

Post autor: wojciech3332 »

"""Zawsze warto kupować dobre soczewki. Sam kilka tygodni temu kupiłem rewelacyjne soczewki.

__________________________________________________

wiza do Australii
"""

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Soczewki

Post autor: Pono »

No cóż nasze oczy nie wytrzymują tempa naszego życia . Nie miały czasu zmieniać się i dostosowywać do warunków środowiskowych. Zadbajmy więc nie tylko o nasze oczy, ale przede wszystkim o oczy naszych dzieci, może one będą miały w dojrzałym wieku mniej problemów ze wzrokiem. Fundacja Zobaczyć Jutro w Warszawie zajmuje się propagowaniem badań przesiewowych wzroku dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. zobaczycjutro.org/

Pono
Posty: 56
Rejestracja: śr lut 19, 2020 2:25 pm

Re: Soczewki

Post autor: Pono »

No cóż nasze oczy nie wytrzymują tempa naszego życia . Nie miały czasu zmieniać się i dostosowywać do warunków środowiskowych. Zadbajmy więc nie tylko o nasze oczy, ale przede wszystkim o oczy naszych dzieci, może one będą miały w dojrzałym wieku mniej problemów ze wzrokiem. Fundacja Zobaczyć Jutro w Warszawie zajmuje się propagowaniem badań przesiewowych wzroku dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. zobaczycjutro.org/

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Soczewki

Post autor: Kreśka »

A nawilżacie dodatkowo oczy? Zwłaszcza przy pracy z komputerem to ważne. Ja się tak dorobiłam zespołu suchego oka. No i teraz stosuje takie wegańskie krople Evotears Omega żeby je nawilżyć odpowiednio

milena49
Posty: 189
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:00 pm

Re: Soczewki

Post autor: milena49 »

Ja mam wadę wzroku i od dzieciństwa nosiłam okulary. Ale w miarę dorastania przerzuciłam się na soczewki. Na początku nie wiedziałam co i jak, ale sporo informacji znalazłam w sieci. Są tam serwisy jak np. soczewkikontaktowe.eu, gdzie o soczewkach jest chyba wszystko. Przydatne porady, wskazówki czy instrukcje. Teraz korzystam zamiennie z soczewek i okularów. I to rozwiązanie pasuje mi najbardziej.

pośrednik
Posty: 172
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 7:25 am

Re: Soczewki

Post autor: pośrednik »

Mnie soczewki uczulają dlatego noszę okulary korekcyjne. Wybrałem dla siebie te tu eyewear24.net/product-pol-48423-Okulary-korekcyjne-Alain-Mikli-A0-2013-2890.html Okulary znanej i cenionej marki. Co dla mnie ważne oprawki są kwadratowe. Nie będą zawężać pola widzenia i mogę w nich prowadzić auto.

ODPOWIEDZ