michałkuc
Posty: 15
Rejestracja: wt paź 13, 2020 9:58 pm

Re: Treningi

Post autor: michałkuc »

Sport jest bardzo ważny w naszym życiu i należy szukać form treningów, które będą sprawiać przyjemność i przyczyniać się do poprawy sylwetki. Jeśli zastanawiasz się nad tym czy zaopatrzyć się w wyciąg do ćwiczeń i w jaki sposób go najlepiej wykorzystać to wejdźcie na stronę michalboni/pl/wyciag-do-cwiczen-na-silownie-i-do-domu/, gdzie dowiedzie się w tym temacie dużo ciekawych informacji.

matys
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:42 pm

Re: Treningi

Post autor: matys »

Ja to zawsze byłem fanem jeżdżenia rowerem, dlatego dla mnie takie wygodnyrower/pl/serwis/mobilny-serwis-rowerowy-u-klienta/ naprawy w domu klienta to mega fajna sprawa. Czasem ledwo uda mi się rower do domu doprowadzić, a gdzie jeszcze do serwisu. Dobrze, że oni na takie coś wpadli, to na pewno. Można powiedzieć, że duży plus dla nich.

martynika
Posty: 46
Rejestracja: śr lut 03, 2021 10:02 pm

Re: Treningi

Post autor: martynika »

Naprawdę nie potrzeba wiele by ćwiczyć nawet w domu. Podstawowy trening nie wymaga żadnego sprzętu. A jeśli chcemy coś urozmaicić to polecam squosh ilovesquash/pl/o-mnie/ trener jest bardzo doświadczony i dobrze uczy.

zuzula12
Posty: 1610
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Treningi

Post autor: zuzula12 »

Jeśli intensywnie trenujecie to stosujecie na pewno strefamocy/pl/pl/67-izolat-białka Taki izolat białka serwatki to bardzo dobry wybór dla osób, które szukają odżywki białkowej do spożycia zaraz po treningu. Ten sklep oferuje oczywiście wiele produktów i suplementów dla osób takich osób. Polecam sprawdzić i sie z tym zapoznać.

mrozek
Posty: 273
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:25 am

Re: Treningi

Post autor: mrozek »

Rower to super rozwiązanie dla każdego miłośnika ruchu. Jeśli nie masz jeszcze swojego roweru to rzuć okiem na rowery górskie: dobrerowery/pl/rowery-gorskie . Jestem pewna, że taki wybór będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Treningi

Post autor: milka »

Ja ostatnio ćwiczę z gumami do ćwiczeń space stretch max. Powiem szczerze. że sprawdzają się super! Zakończyłam redukcję i teraz buduję mięśnie. Treningi siłowe powoli stają się moimi ulubionymi.

sokol
Posty: 259
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 12:13 pm

Re: Treningi

Post autor: sokol »

Pamiętaj też koniecznie o odpowiednich akcesoriach na rower. Przydać się mogą na przykład profesjonalne bidony na rower. Wszystko to znajdziecie w sklepie online GoRide: goride/pl/bidony-i-koszyki .

grażynka011
Posty: 1107
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Treningi

Post autor: grażynka011 »

Bardzo ważne są również akcesoria treningowe. Mój mąż najczęściej kupuje je jednak w treningdzieci/pl/kategoria-produktu/akcesoria-treningowe/ . Oferta tutaj jest bardzo duża także z łatwością znajdziecie coś dla siebie

Bigi12
Posty: 299
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:24 am

Re: Treningi

Post autor: Bigi12 »

Jeżeli chodzi o treningi to możesz je prowadzić na siłowni ale domowe zacisze też się sprawdzi. Zakup sobie hantle marbo-sport/pl/pol_m_Gryfy-i-obciazenia_Hantle-967.html i parę innych przyrządów do ćwiczeń i poćwicz w domu. Na pewno jeśli będziesz trenować regularnie to zobaczysz efekty. Koszt zakupów niewielki a może się zwrócić lepszą kondycją i sylwetką.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Treningi

Post autor: milka »

Myślę, że może ci się przydać Koc do jogi. Ja ćwiczę regularnie a joga i medytacje to praktycznie moja codzienność. Bardzo lubie to robić, pomaga mi się to odstresować i zrzucić nadprogramowe kilogramy.

ODPOWIEDZ