Awatar użytkownika
wloczykijka
Posty: 244
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:42 pm

Kolorowe soczewki

Post autor: wloczykijka »

Planuję od jakiegoś czasu zamówić przez internet kolorowe soczewki. Niestety nie wiem na jaki produkt warto się zdecydować? Zależy mi oczywiście na odpowiednim komforcie podczas ich użytkowania. Znacie się na tym i jesteście w stanie coś polecić? Dzisiaj rano trafiłem w internecie na taką ofertę https://kodano.pl/clearcolor-1-day-10szt-zerowki.html i muszę przyznać, że bardzo mnie ona zainteresowała. Wydają się być one naprawdę solidne i do tego są w atrakcyjnej cenie. Słyszeliście o tych szkłach? Chętnie przeczytałbym wasze doświadczenia związane z ich noszeniem. Będę mega wdzięczny za jakiekolwiek odpowiedzi, wielkie dzięki za pomoc!
Publiczność oklaskuje sztuczne ognie, ale nigdy wschód słońca.

pamiętna
Posty: 7
Rejestracja: czw lut 04, 2021 9:37 am

Re: Kolorowe soczewki

Post autor: pamiętna »

"Teraz, coraz więcej osób zamienia okulary na soczewki, by mieć pewność,że kupujemy soczewki wysokiej jakości,warto kupować je w znanym i cenionym od lat sklepie Optiland.

Salony optyczne Optiland to sieć sklepów oferujących największy wybór soczewek kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych oraz akcesoriów optycznych niezbędnych do przechowywania i pielęgnacji soczewek. Dostaniemy i nich w dobrej cenie soczewki kolorowe,jednodniowe,miesięczne, progresywne optiland/pl/soczewki-progresywne
"

ODPOWIEDZ