Znaleziono 87 wyników

autor: Monika
ndz paź 25, 2020 10:58 pm
Forum: Wnętrza
Temat: Baterie umywalkowe
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 1

Baterie umywalkowe

Witajcie, jakie baterie umywalkowe bardziej się Wam podobają - stojące, takie jak na przykład ta na stronie internetowej https://www.lazienkiabc.pl/Bateria-umywalkowa-stojaca-161-mm-Deante-HIACYNT-BQH-021M-77583.html , czy może baterie ścienne? Jakie baterie Wy macie w Waszych łazienkach? Które są w...
autor: Monika
pt paź 23, 2020 2:03 pm
Forum: Wszystko i nic
Temat: prezenty na święta
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 6

Re: prezenty na święta

Na pewno przydadzą się również świąteczne kartki do wysłania do znajomych. Widziałam, że można takie kartki niedrogo zamówić w sklepie internetowym https://happenings.pl/kartki-swiateczne. Polecam się tam rozejrzeć ;)
autor: Monika
pt paź 23, 2020 2:01 pm
Forum: Podróże / Sport
Temat: Odchudzanie
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 91

Re: Odchudzanie

A czy widzieliście już poradnik video dotyczący odchudzania na stronie internetowej https://szkolenia-kargroup.elk.pl/jak-s ... nik-video/? Jeśli jeszcze nie, to koniecznie musicie tam zajrzeć ;) Zostało tam przedstawionych mnóstwo praktycznych porad i wskazówek, mogą się Wam przydać ;)
autor: Monika
pt paź 23, 2020 1:51 pm
Forum: Budowa
Temat: Fotowoltaika
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 62

Re: Fotowoltaika

Warto wiedzieć, że na rozwiązania związane z fotowoltaiką można pozyskać dofinansowane. Jeśli nie wiecie, jak się za to zabrać, polecam kontakt z firmą https://www.efektywniej.pl/ z Wrocławia, która może Wam pomóc w pozyskaniu takiej dotacji :)
autor: Monika
pt paź 23, 2020 1:49 pm
Forum: Remonty
Temat: Budowa dachu
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 3

Re: Budowa dachu

A co z konstrukcją dachową? Na jaką się najlepiej zdecydować? Czy konstrukcja z drewna prefabrykowanego, o którym mowa na stronie internetowej https://mgdachy.pl/prefabrykacja/, będzie Waszym zdaniem dobrym wyborem? Czy ktoś z Was zamawiał może taką konstrukcję w firmie MG Dachy?
autor: Monika
pt paź 23, 2020 1:47 pm
Forum: Wnętrza
Temat: Urządzanie mieszkania
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 134

Re: Urządzanie mieszkania

Jeśli chodzi o meble, a dokładniej szafy, to bardzo ładne, duże i pojemne szafy z lustrem widziałam ostatnio w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/476-szafy-biale-z-lustrem. Jak Wam się podobają? Czy ktoś z Was miał okazję zamawiać jakieś meble z tego właśnie sklepu?
autor: Monika
pt paź 23, 2020 1:45 pm
Forum: Wnętrza
Temat: Dodatki do mieszkania
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 26

Re: Dodatki do mieszkania

Na święta Bożego Narodzenia na pewno przyda się w mieszkaniu jakaś sztuczna choinka jak żywa. Widziałam takie drzewka ostatnio w sklepie internetowym https://happenings.pl/choinki-na-boze-narodzenie. Wam również polecam się tam rozejrzeć jeszcze przed świętami :)
autor: Monika
pt paź 23, 2020 1:43 pm
Forum: Uroda / Moda / Zdrowie / Dzieci
Temat: Dezynfekcja
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 51

Re: Dezynfekcja

Witajcie,
a gdzie najlepiej zamawiać środki dezynfekcyjne do zakładu pracy? Gdzie Wy się w nie zaopatrujecie? Możecie polecić jakieś sprawdzone miejsca?
autor: Monika
pt paź 23, 2020 1:39 pm
Forum: Uroda / Moda / Zdrowie / Dzieci
Temat: Zdrowa żywność
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 21

Re: Zdrowa żywność

Ja w zdrową żywność zazwyczaj zaopatruję się przez internet ;) Nawet ryżo ostatnio zamawiałam na stronie internetowej https://jawo2008.pl/286-ryz-paraboliczny.html. Takie zakupy są po prostu tańsze i wygodniejsze ;)
autor: Monika
pt paź 23, 2020 1:38 pm
Forum: Uroda / Moda / Zdrowie / Dzieci
Temat: Sklep z odzieżą
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 109

Re: Sklep z odzieżą

Jeśli kogoś z Was interesowałyby oryginalne ciuchy i dodatki Calvina Kleina, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://pepegi.eu/firm-pol-1538574014-Calvin-Klein.html . Znajdziecie tam bardzo duży wybór takich rzeczy, po naprawdę okazyjnych cenach ;) Pamiętajcie, że to outlet, więc ilość sz...