bajobaj
Posty: 151
Rejestracja: czw maja 28, 2020 2:56 pm

Fotograf Katowice

Post autor: bajobaj »

Dzień dobry, mam do was bardzo offtopikowe pytanie, ale skoro muszę się poradzić, to muszę. Potrzebny mi jest fotograf ślubny katowice i jeśli możecie coś w tym względzie nam poradzić, będziemy super zadowoleni. Nie, żeby nie było ofert, ale się martwimy, czy w ogóle dobrze wybierzemy. Może macie dla nas jakieś wskazówki ? Albo polecenia?

zuzula12
Posty: 1643
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:34 am

Re: Fotograf Katowice

Post autor: zuzula12 »

Jeśli jakiś fotograf chce wynająć sobie studio i zrobić ładne zdjęcia to polecam serdecznie studio fotograficzne Kraków to miejsce jest świetnie wyposażone. Cenowo to też naprawdę się opłaca także sprawdźcie i zmawiajcie miejsce dla siebie.

milka
Posty: 335
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:37 pm

Re: Fotograf Katowice

Post autor: milka »

Jak się przygotowujecie do zdjęć do dokumentów? Niedługo muszę wymienić dowód osobisty i nie chciałabym znowu źle wyjść na zdjęciu :) Tutaj fotojoker/pl/blog/zdjecia-do-dokumentow-jak-sie-ubrac-i-jak-sie-przygotowac/ znalazłam porady jak się ubrać itd. Mam nadzieję, że się na coś przydadzą.

czoko752
Posty: 1062
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:25 pm

Re: Fotograf Katowice

Post autor: czoko752 »

Chcecie mieć przepiękną pamiątkę i zdecydować się na sesję rodzinną? Super pomysł! Ważne jest jednak tylko to, abyście wiedzieli, z jakich propozycji sobie korzystać. Co do sesji, to warta sprawdzenia jest oferta okurcze/com/sesja-rodzinna-wroclaw/ . Oni wykonują przepiękne sesje rodzinnie, niezależnie od tego, w jakim składzie takie zdjęcia chcecie zrobić. Zadbajcie sobie o fajne pamiątki rodzinne!

ODPOWIEDZ