Awatar użytkownika
galaretek
Posty: 475
Rejestracja: pt wrz 13, 2019 7:11 pm

Lipoliza

Post autor: galaretek »

Hejka! Szukam profesjonalnej i sprawdzonej kliniki, która wykonuję lipolizę. Korzystaliście już może z takich usług i możecie coś polecić? Dzisiaj szukałem trochę tego w internecie i uwagę zwróciła mi taka strona https://cmeik.pl/oferta/lipoliza/ . Co o niej sądzicie? Zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług. Mają oni naprawdę atrakcyjne ceny. Dodatkowo ich pozytywne opinie bardzo mnie zachęcają. Dajcie znać co wiecie na ten temat, dzięki.
Pal się, pal, przemknęło mi przez głowę. Niech Bóg mi wybaczy takie myśli, ale ty się pal.

Mirta
Posty: 15
Rejestracja: ndz kwie 19, 2020 11:47 pm

Re: Lipoliza

Post autor: Mirta »

Podpowiem tylko, że bardzo fajnie w przypadku pozostałości po odchudzaniu, czyli rozstępach sprawdzają się zabiegi laserem fotona 4d w klinice znajdującej się pod Poznaniem medicalaser/pl/rozstepy/ Laser Fotona osiąga najlepsze efekty lecznicze i estetyczne dzięki precyzyjnemu naświetlaniu zmienionej tkanki. Celem działania każdego z tych etapów jest pobudzenie procesu odbudowy kolagenu, co powoduje ujędrnienie i napięcie skóry w rejonie rozstępów, co w moim przypadku świetnie się sprawdziło. Co dla mnie też było ważne to fakt,że cena zabiegu nie była bardzo wygórowana.

Milena
Posty: 57
Rejestracja: pn sie 17, 2020 6:19 pm

Re: Lipoliza

Post autor: Milena »

Ostatnio koleżanka mi mówiła, że chce się poddać liolizie w warszawskiej klinice SkinClinic. Mnie on nie jest potrzebny, ale chętnie skorzystałabym z innych propozycji. Na przykład przeszkadza mi mój cellulit. W tej klinice wykonują wiele różnych zabiegów i podobno nie są ona wcale tak drogie jak w innych gabinetach medycyny estetycznej. Muszę się z nimi skontaktować i uzyskać szczegółowe informacje w tej sprawie.

grażynka011
Posty: 1126
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 9:28 pm

Re: Lipoliza

Post autor: grażynka011 »

Akurat moim problemem był cellulit, ale na szczęście zapisałam się na dobry zabieg, o którym dowiedziałam się w capenergy/pl/cellulit/ . Jestem bardzo zadowolona z efektu, w końcu pozbyłam się kompleksów

Kreśka
Posty: 111
Rejestracja: czw lut 11, 2021 11:07 am

Re: Lipoliza

Post autor: Kreśka »

Super jest to, że teraz można modelować sylwetkę nieinwazyjnie, są dostępne takie zabiegi klinikamiracki/pl/modelowanie/ i można naprawdę szybko pozbyć się kompleksow

Mniejsza1999
Posty: 196
Rejestracja: śr lut 24, 2021 12:40 pm

Re: Lipoliza

Post autor: Mniejsza1999 »

W gabinecie Medilaser oferują wiele zabiegów na rozstępy. Znajoma była i jest bardzo zadowolona z efektów
Zobaczcie sami - https://medilaser.pl/zabieg-na-rozstepy/

ODPOWIEDZ