Elegancka toaleta

Elegancka toaleta

Popularna toaleta nie musi być zwyczajna i nudna, dziś wybór kompaktów wc jest bardzo duży. Do wyboru mamy kompakty podwieszane oraz zestawy podtynkowe i wolnostojące.

Popularna toaleta nie musi być zwyczajna i nudna, dziś wybór kompaktów wc jest bardzo duży. Do wyboru mamy kompakty podwieszane oraz zestawy podtynkowe i wolnostojące. Każdy model składa się z miski kompaktowej oraz ekonomicznej spłuczki. Dodatkowo, marka Massi zapewnia deskę wolnoopadającą w komplecie. Nasze kompakty dostępne są zarówno w atrakcyjnych cenach, ale też wersjach klasycznych, jak i droższych – luksusowych i wyrafinowanych. Teraz prawie juz każdy kompakt wc wyposażony jest w deskę wolnoopadającą , marki Cersanit, Massi, kształty opływowe, okrągłe i prostokątne.

Toaleta, miska wc czy kompakt, niezależnie od nazwy wszystkie mają to samo przeznaczenie. Łazienka XXI wieku posiada nie tylko nowoczesne, eleganckie i praktyczne kompakty wc, ale też bidety pasujące do linii innych urządzeń sanitarnych, niemal wszystkie dostępne są w kolorze klasycznej bieli. Dla tych, którzy cenią praktyczne rozwiązania, specjaliści Tanialazienka.com przygotowali ofertę kompaktów WC, dzięki którym można szybko i stylowo wyposażyć swoją łazienkę w podstawowe urządzenie sanitarne dopasowane do gustu i wymagań klientów.

Jaką miskę wc wybrać ?

Wisząca miski WC  wyróżniają się delikatnym kształtem, zdecydowanie lepiej jest też utrzymać je w czystości. Stelaże dzięki swojej małej szerokości, wynoszącej zaledwie 400 mm, nadaje się również do tych najmniejszych toalet https://tanialazienka.com/pl/c/Kompakty-wc/76
zestaw podtynkowy . Posiada 6 mocowań dzięki temu jest bardzo prosty w montażu. Przeznaczony do miski wiszącej o rozstawie 18 lub 23 centymetry. Zbiornik w zestawie jest izolowany, co zapobiega roszeniu ścianek. Posiadają mosiężne przyłącza z możliwością podłączenia wody z obu stron stelaża. System dwufunkcyjny zastosowany w spłuczkach czyli dwa przyciski regulujące ilość wypuszczanej wody – 3 lub 6 litrów, pozwala na spore oszczędności wody. Wolnoopadająca deska https://tanialazienka.com/pl/p/ZESTAW-5W1-MISKA-ROBI-EASY-CLEAN-STELAZ-DESKA-WOLNOOPADAJACA-DUROPLAST/3919 to już nie luksus a standard, który zapewnia prosty, niezawodny mechanizm deski sedesowej, uniwersalne zawiasy, błyskawiczny montaż i demontaż deski, łatwe i precyzyjne czyszczenie, easy off to komfortowe użytkowanie łazienki każdego dnia.

Czystość i higiena

Dodatkowo prawie wszystka armatura łazienkowa pokryta jest powłoką EASY CLEAN jest to polimerowa warstwa, która jest cieńszą aż 1000 razy od ludzkiego włosa. Nałożona na powierzchnię impregnowanego produktu, natychmiast tworzy na nim barierę ochronną – niezawodną, wysoce odporną i niewidoczną gołym okiem. Warstwa EASY CLEAN w żaden sposób nie zniekształca wyglądu urządzenia, za to dodaje mu szeregu zaskakujących właściwości.

Dzięki zastosowaniu EASY CLEAN technologii, utrzymanie łazienki w czystości staje się nieporównywalnie szybsze i przyjemniejsze. Czyszczenie miski WC z powłoką EASY CLEAN odbywa się wyłącznie poprzez spłukanie jej wodą – bez środków chemicznych i szorowania. Urządzenie pozostaje lśniące i pozbawione drobnoustrojów.

Dla naszych Klientów, technologia EASY CLEAN oznacza przede wszystkim komfortową eksploatację łazienki każdego dnia oraz ekologiczny i nowoczesny styl życia. Takie rozwiązanie to marzenie każdej perfekcyjnej Pani domu, nie czekaj i spełnij je już dziś.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *