Jak dbać o wiklinę, by przez długi czas wyglądała pięknie

Jak dbać o wiklinę, by przez długi czas wyglądała pięknie

Wiklina stała się materiałem bardzo modnym w ostatnim czasie. Co więcej, do wyboru mamy już nie tylko meble wiklinowe, które wpisują się w aranżacje od rustykalnych, przez prowansalskie, na skandynawskich kończąc. To w dużej mierze wybór pośród produktów mniejszych rozmiarami, ale wielkich możliwościami. Kosze wiklinowe chętnie wybieramy jako ozdobę, praktyczny gadżet, ale i funkcjonalny kosz na zakupy bądź piknik, który nie przy okazji, a przede wszystkim zwraca uwagę swoją estetyką.

Kontynuuj czytanie

Jak urządzić ścianę?

Jak urządzić ścianę?

Nowoczesne aranżacje wnętrz coraz częściej sięgają po ciekawe inspiracje naturalnymi materiałami. Od kilku lat niezwykle popularny jest kamień dekoracyjny, który tworzy na ścianach niezwykle ciepły klimat. Z drugiej strony takie wykończenie nadaje niezwykle elegancki wygląd salonowi, sypialni czy też korytarzowi. Kontynuuj czytanie

Ocieplanie natryskowe – skąd ta popularność?

Ocieplanie natryskowe – skąd ta popularność?

Do budowy domu używamy różnych materiałów, które mają sprawić, że będzie on stabilny i zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi. Odpowiednia izolacja jest więc jedną z ważniejszych prac, które powinniśmy zaplanować przed wprowadzeniem się. Jaki jest koszt takiego rozwiązania – i dlaczego coraz więcej osób po nie sięga?

Kontynuuj czytanie