Panele ścienne 3D do przedpokoju

Panele ścienne 3D do przedpokoju

Salony, kuchnie i sypialnie z reguły są starannie dopracowane. Amatorzy urządzania wnętrz doskonale wiedzą, że nic nie powinno zostać na łasce przypadku. Meble i akcesoria pasują do ścian, ściany do podłóg, podłogi do framug drzwiowych oraz stolarki okiennej i tak dalej. Jednak jest w mieszkaniu przestrzeń, o której często się zapomina. Przedpokój. Tymczasem ciekawe urządzenie korytarza to nic trudnego. Przekonaj się, że panele ścienne 3D do przedpokoju to dobry pomysł!

Kontynuuj czytanie

Antywłamaniowe drzwi garażowe

Antywłamaniowe drzwi garażowe

Garaż to miejsce, w którym trzymamy majątek wart niekiedy setki tysięcy złotych. Nic dziwnego, że staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, by uchronić samochód czy motocykl przed miłośnikami cudzego mienia. Dlatego też antywłamaniowe drzwi garażowe cieszą się tak dużą popularnością. Ale czy to wszystko, co mogą one zaoferować?

Kontynuuj czytanie

Mieszkanie obciążone kredytem we Frankach

Mieszkanie obciążone kredytem we Frankach

Kredyt we Frankach to wciąż „gorący” temat w Polsce. W sumie nie ma się czemu dziwić, gdyż ponad 500 tysięcy polskich rodzin jest zmuszonych do spłacania kredytów hipotecznych we frankach szwajcarskich. Okazuje się jednak, że jest wyjście pozwalające na niespłacanie kredytu. Nie jest to idealne rozwiązanie. Chodzi o sprzedaż mieszkania wraz z kredytem frankowym. Jest to rozwiązanie całkowicie legalne. Nie wierzysz? Zapytaj w najbliższym banku. Kontynuuj czytanie